Амелі на мілені• 09 августа 2024

Как облегчить процесс родов?

Дайте дельные советы, кому что помогло?
Первого рожала сложно, за 5 часов родила
Прокалывали пузырь
Орала так как будто режут заживо
Ходить/стоять не могла

Сейчас хочу подготовиться
Сегодня я не я• 09 августа 2024
Эпидуралка

Перловая Кашка• 09 августа 2024
Ходила, массаж, но эт как пойдет. Слушайте врача, лёгких родов!
Несу добро людям• 09 августа 2024
Не кричати, вчитися дихати правильно, криком і собі і дитині робите гірше
Видна міленіалка• 09 августа 2024
Дихати, епідуралка, якщо не витримуєте. Не панікувати і не орати.
Якщо категорично так погано та страшно, домовляйтеся на кр і все.
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2024
ЭТО облегчить невозжмно. наверняка вам еще и окситоцин вливали.
Плету корзинки• 09 августа 2024
Вы уже беременна? Если нет - йога и спорт для растяжки и укрепления мышц, спортсменки легко рожают.
Плету корзинки• 09 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
И что окситоцин,
? Мне в самом конце вливали, когда уже без сил валялась, а надо закончить начатое, после него процесс пошел хорошо.
Lacrimo• 09 августа 2024
З окситоцином 2 дози без обезболення було класно, свої гормони включились. Було не боляче, не кричала , спокійно розмовляла і жартувала. І це все настрой - йшла на роди з багажем від мами ( що капец боляче, можна вмерти) і своїми поглядами, що це прикольно відчути як веде себе мій організм в ситуації найбільшого стресу. Мені дуже сподобалось. Ну у мене були відчуття наче випила забагато алкоголю щось таке. На сильних схватках - ніби літаєш, аж сміятись хотілось. Тому не розумію чому там кричати і взагалі чому родами лякають дівчаток ще з дитинства. До прикладу я і мама , роди ідентичні . Для неї жах , для мене кайф , бо я мала таке внутрішнє бачення. Чекала болі і запитувала постійно акушерки коли буде той самий біль невиносимий, через який кричать і більше на роди не хочуть іти. А це вже була активна фаза, вона здивувалась, тільки буркнула не зрозуміла про біль, бо я не відчувала болі , відповідно схватки. Не знала коли тиснути. То вона дала другу дозу окситоцину і казала коли. Біль - це в голові, навчіться ігнорувати, відключати сигнал sos в своєму організмі. Цей біль продуктивний, він повинен тільки помагати в родах.
З царем в голові• 09 августа 2024
Ответ дляLacrimo
Феноменально

Весела пiсенька• 09 августа 2024
скорей всего в этот раз будет проще, просто потому что это уже второй раз, тело немного уже ’подготовлено’.
vitamin-bd22• 09 августа 2024
кесарево
Маргарита sh• 09 августа 2024
Сходите может на курсы
Зашла на 5минут• 09 августа 2024
Идите рожать в частный. Первые двое родов я как и вы рожала. Третьи, в частном, как будто на отдыхе побывала
Щас ухожу• 09 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Я КР боюсь больше, чем ЕР Первые были ЕР, но и со вторым ребёнком боялась КР до жути, рожала сама.