Дівчата скажіть хоть хтось отримав багатодітну с момента народження а не с моменте оформлення?))
Да ось цікаво ,подруга каже що в неї таке було але вона напевно сразу після народження подала ,там місяц або 2
Щебетуха• 09 августа 2024
Добре що не з моменту зачаття, бо ми, добросовісні платники податків, стількох би не вивезли
Парасюха• 09 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Щебетуха• 09 августа 2024
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Ну бляха, багатодітність це не ВПО, де люди не вибирали щоб в їх дім прийшла окупація чи прилетіла ракета. Це був конкретний вибір, де двоє людей займались сексом, і розуміли що від того бувають діти. Непорочне зачаття штука не популярна, було лише 1 раз. І під час війни клепати дітей і вішати їх на шию здихаючої від кредитів держави і на тих бідолах, що ще хоч якось наповнюють той бюджет, працюють, не виїхали - безвідповідально.
Ответ дляЩебетуха
Слушайте мой муж на этой войне заработал себе 4 контузии , осколок в ноге
Не посмотрел что он отец ,а пошел воевать ,и сейчас он перенес не одну операцию,в мою квартиру был прилет,умерла мама 2 года назад и если я родила то это не ваше дело , я просто поинтересовалась этим процессом и все !!!! Не вы мне эти деньги будете со своего кармана платить!!!! Идите дальше
Всего хорошего
Ответ дляЩебетуха
И наше государство обворовали уже вдоль и поперек наши меры и депутаты
фрау Гітта• 09 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Не переживайте, если не дадут кому-то выплаты, то себе в карман положат. На вас это в лучшую сторону не отразится
фрау Гітта• 09 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Что за дерьмо у вас в голове?
В любой нормальной стране есть социальная поддержка всех слоев населения.
А те копейки, что у нас платят, ещё и такие, как вы, говном обольют
всегдаДаДа• 09 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
дети- это будущие налогоплательщики,которые вам будут платить пенсию. так что прикройте рот.
Лялька в колисці• 10 августа 2024
Ответ дляAvgustina-a710
Всего хорошего
Ми отримували, але оформлення було зразу після народження.