Сегодня не целуюсь• 09 августа 2024

Покидайте сюда свой список покупок

автор Сегодня не целуюсь • 09 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Дві труби нержавійка, грибок, сітка, клей, пінопласт, лопата нержавійка, горщик для квітів, дозатор для мила. Ще чи досить?
Готовитесь к ремонту?)

дамаБезСобачки• 09 августа 2024
На сьогодні? Прокладки, 1 кг морозива, 300 гр арахісу, ще налгезин. В мене кд.
Королева ганделику• 09 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Точно, можна до зими в босоніжках ходити
Не, ну тут завжди пишуть - купили до школи туфлі, брюки, спіднички і т.д. А якби не школа , то дійсно - ходили б голі і босі.
Королева ганделику• 09 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Хах, берем всегда большую упаковку 0.33 л х 24 шт))
В Копейке?
месяцкие• 09 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Якби не школа, то взуття і одяг для школи
( класичний) не купувала б. В моєї це окрема категорія гардеробу.
Анонім Перший• 09 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
В Копейке?
Это где? У нас нет таких магазинов
Королева ганделику• 09 августа 2024
Ответ дляАнонім Перший
Это где? У нас нет таких магазинов
А, ну ладно!
Бавовнятий Пупс• 09 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Мені на одну тільки туфлі і рюкзак на 200євро
В нас ніяких туфлів. Лише кросівки, які ми ще не купили. А рюкзаки купили раніше. Один коштував 40 євро, а інший 35.
месяцкие• 09 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
В нас музична школа, школа мистецтв, хор і багато заходів в школі. Кросівок пар 5 мабуть. Любить дитина гарний одяг

Бавовнятий Пупс• 09 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Якщо дитина з радістю займається, то це варто того, щоб купувати і 10 пар. Мої мають інтерес тільки грати в ігри. На кружки теж ходять, але з під палки. Вчора насилу заставила покататися на велосипеді. Проїхали разом всього 10 км і вже ледве додому допленталися.
Не знаю як зацікавити. Нічого не хочуть.