Я супер-пупер• 09 августа 2024

Зарплата 23 тис грн при віддаленому форматі в Києві — це …

Доповніть.
Водні дані: вища освіта, досвід 12 років, сфера — менеджмент
Результат:
вже голосів: 169
64 (37.87%) Ну таке, можна більше
60 (35.5%) Нормально
18 (10.65%) Чудово
17 (10.06%) Дно
10 (5.92%) Ваш варіант
автор Я супер-пупер • 09 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Офіційно вона може називатись будь-як.
По факту, ви до логістики не маєте жодного відношення - ні оформлення доків, ні відстеження вантажів, ні пошуку клієнтів, ні відповідальності.
Просто асистент.
Стверджуватись за рахунок секретарів? Серйозно?
Чого ви так напали? Досвід цієї дівчини дуже мотивує, можливо, когось на зміни надихне. Але ж після таких коментарів геть відпадає бажання ділитися інформацією.
Якщо маєте стосунок до логістики, справжньої, розкажіть, як усе побудовано, які навички потрібні, яка медіана зп))
Мені ось дуже цікаво стало

Майданщица• 10 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Мені ось дуже цікаво стало
Я вже розказала, повторювати не буду
А досвід дівчини - це асистент у декреті по протекції подруги.
автор Я супер-пупер • 10 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Я вже розказала, повторювати не буду
Склалося враження після ваших відповідей, що це дуже нервова робота
ГонУрова дівка• 10 августа 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Почему должна быть разница в ЗП при удаленной и не удаленной работе?
Как минимум, потому что человек не тратится на дорогу/бензин + время + ест дома, а не в кафе. Поэтому разница понятна.
Не будь КакСвета• 10 августа 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Нет. Работа оплачивается по результату, а не сопутствующим расходам
ГонУрова дівка• 10 августа 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Далеко не вся )