Я супер-пупер• 09 августа 2024

Зарплата 23 тис грн при віддаленому форматі в Києві — це …

Доповніть.
Водні дані: вища освіта, досвід 12 років, сфера — менеджмент
Результат:
вже голосів: 169
64 (37.87%) Ну таке, можна більше
60 (35.5%) Нормально
18 (10.65%) Чудово
17 (10.06%) Дно
10 (5.92%) Ваш варіант
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Я вже відповіла зверху
Взагалі-то не відповіли)

автор Я супер-пупер • 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
По різному
Працюю по змінам. Як домовимось між собою.
Пів дня. З 9 до 14 або з 14 до 19, сб, нд вихідні.
Але буває що потрібно включитись зранку або ввечері. Завтра я наприклад ’в черговому режимі’ бо велике замовлення. Минулої неділі теж так було.
Але за це я отримую бонуси окремо - зазвичай 5 тис грн. Останній раз 15 тис бонусів було, але троє вихідних працювали десь по пів дня.

Просто логістика - справа цілодобова, і бувають ситуації які потрібно вирішити і вранці і ввечері.
От вночі нас не чіпають. Тут керівництво вже саме розбирається.
Дякую, що поділилися)
Ви за фахом працюєте чи як потрапили у професію?
автор Я супер-пупер • 09 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вы целый день у компьютера или можете отойти по делам итд?
Цілий день, навіть в обід зараз не можу вийти по справах (на пошту, у магазин). Буває, що робочий чат дає про себе знати й ввечері ((
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую, що поділилися)
Випадково потрапила
Подруга попросила допомогти пару днів ’на підхваті побути’ і підзаробити. Я як раз в декреті була.
Не зайшло, покинула, потім попросили повернутись і якось пішло.
Зараз подобається, коли все під себе організувала
Фея_3уровень• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
По різному

А вы обучались специально на логиста или сменили род деятельности?
Майданщица• 09 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую, що поділилися)
Вам вона зараз розпише, що ні за що не відповідає і отримує 100 тищ.
По факту ви зрозумієте, що таке логістика, коли самі попрацюєте, хоча б місяць.
Це цілодобове відстеження вантажів, вирішення питань на кордоні, оформлення доків і вирішення усіх форсмажорів. А їх завжди багато.
А якщо ще шукати клієнтів чи замовників - то взагалі треш.
Майданщица• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
Випадково потрапила
Ахаха, подруга попросила)
От такий от логіст

Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
Нет не обучалась.
Если честно - там всему можно научиться походу. Каких-то специфических знаний не нужно.
Нужно с математикой дружить, уметь пользоваться таблицами (этому можно научиться), уметь общаться с людьми, грамотно писать и составлять документы.
Очень не хватает английского если честно
Дайте подумать• 09 августа 2024
Я хочу таку зарплату. Бо це три моїх зараз.
Фея_3уровень• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
Нет не обучалась.
Вы молодец)

Я бы удаленно не смогла бы вникнуть, скорее всего.. Только если бы учиться у кого-то. А как первый раз без опыта вышло устроиться? Часто тут читаю, какие сейчас требования, собеседования, тесты...
ЯблокоРаздора• 09 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Отож
Я проехала на частичную занятость. 4 часа.
В 9 вышла. Приехала в 10 . Бродила 30 минут до открытия. С 10:30 до 14:30 работа. Потом бродила ещё 50 минут до моего автобуса. В 16:00 вернулась домойтгололная, злая, промокшая до нитки - ливанул дождь. 4 часа работала, а носило меня все 7!
Так, це виснажує (( Вдома можна ще купу всього встигнути за цей марно витрачений час
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Цим займаються інші люди.
Не менеджер.
Оформленням доків саме на перевезення я теж не займаюсь.
Форс-мажор так, але невеликі - типу замінити авто або водія. Більш серйозні вирішують інші люди і вони за це отримують вищу зарплату.

Мене можна порівняти з бухгалтерією на первічці, може більше обов´язків.

Щодо клієнтів - писала. Я їх не знаходжу, цим займається керівництво.

Не може в компанії одна людина займатись всім, хіба що компанія з 2 людей. Є певний поділ обов´язків, у кожного своя робота і своя зарплата.
Анонимушка• 09 августа 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Почему должна быть разница в ЗП при удаленной и не удаленной работе?
Я не писала, що має бути різниця. Для роботи в офісі малувато
Майданщица• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
Цим займаються інші люди.
Не менеджер.

Ну то ви не логіст, навіть і близько.
Нафіга ви пишете про те, до чого не маєте відношення?
Ви навіть не бух на первинці.
Ви просто секретар на підхваті.
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Ахаха, подруга попросила)
От такий от логіст
Я не починала як логіст. У мене інша професія. Зараз не актуальна.
А ваші насмішки не дуже гарно про вас говорять.

Мене не просили включитись в роботу і стати логістом. Мене попросили допомогти з технічною роботою. Простою зовсім. Потім почала робити одне, потягло за собою інше. Розібралась ще в чомусь. Я люблю працювати з цифрами, таблицями, вмію добре сортувати інформацію. От з цим і допомагала. А вже коли пішла повністю працювати - десь 3 місяці офіційно стажувалась, потім ще місяці три ’внікала’ в процес. Найважче було запам´ятати всіх водіїв, авто, їх особливості, партнерів і нюанси.

Все інше досить легко.
В нас нова дівчинка пів року працює з нуля - вже все вміє. Але вона четверта, інші не справлялись. Не всім заходить.

Це не вища математика, яку потрібно довго вчити
Natal_ka91• 09 августа 2024
Це нормальна для онлайну. Для багатьох взагалі дуже хороша, враховуючи яка тепер ситуація. На багатьох роботах не вище 20к.
Майданщица• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня

Все інше досить легко.

Все з вами ясно)
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
Вы молодец)

Я не онлайн училась.
Подруга которая учила - моя соседка.
Хотя сейчас вот новая девочка онлайн училась, т.к. живет в другой области.
При наличии видеосвязи и демонстрации экрана - возможностей показать и объяснить больше.
Фея_3уровень• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
Я не онлайн училась.
Подруга которая учила - моя соседка.
У меня, наверное, сложилось ложное впечатление впечатление о рынке труда, что никто не хочет никого сейчас учить (особенно новичка в сфере) и идет жесткий отбор и битва за любое место..

Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Ну то ви не логіст, навіть і близько.
Ви навіть не бух на первинці.
Ви просто секретар на підхваті.
Офіційно моя посада називається ’менеджер з логістики’.
Ніде не писала, що виконую якусь супер роботу, чи що старший відділу чи ще щось.

Ви так самостверджуєтесь? За рахунок інших
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляФея_3уровень
Мы как раз искали без опыта, только с определенными качествами. Выше их писала. Плюс для нас важно как человек сработаемся в коллективе.
Потому что с опытом сложно переучить ’под себя’
Майданщица• 09 августа 2024
Ответ дляБагиня

Офіційно вона може називатись будь-як.
По факту, ви до логістики не маєте жодного відношення - ні оформлення доків, ні відстеження вантажів, ні пошуку клієнтів, ні відповідальності.
Просто асистент.
Стверджуватись за рахунок секретарів? Серйозно?
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляМайданщица
Офіційно вона може називатись будь-як.
Просто асистент.
Ви ще й не уважно читаєте
Перечитайте вище
Документація, таблиці ( все ж в електронному вигляді)
Домовитись з замовниками, обговорити нюанси, з водіями теж постійно
Ще я розробляю маршрут, деталізую його, уточнюю всі нюанси по маршруту. Все писати не буду.

А з вами все ясно, якщо секретар для вас щось принизливе.
автор Я супер-пупер • 09 августа 2024
Ответ дляДайте подумать
Наважуйтеся на зміни. Ще рік тому я працювала у бюджетній установі за 9 тис грн та дуже боялась у такі буремні часи піти з «насідженого» місця. Не пожаліла, бо змогла одразу на *2 знайти
автор Я супер-пупер • 09 августа 2024
Ответ дляБагиня
Я не онлайн училась.
Подруга которая учила - моя соседка.
А ви раптом не набираєте нових працівників?))
Я швидко вчуся🙌
Дайте подумать• 09 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую, думаю про це, моніторю вакансії. Зараз зупинка в резюме (щось трохи туплю, але хочу ж по-новому зробити, а не як 5 років тому. Але бачу, що моєї зп ні на їжу, ні на ліки не вистачає. Ну і травонулася, хочу ж виглядати на співбесіді нормально,а не ледве дихати.
Багиня• 09 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Я швидко вчуся🙌
Поки вакансію закрили
У нас текучки немає - бо гарний колектив і керівництво.
Набирають тільки коли розширення
автор Я супер-пупер • 09 августа 2024
Ответ дляДайте подумать
Скористайтесь шаблонами на сайті «Канва», там дуже класні зразки. Це як конструктор. У вас усе вийде! Підсилюйте інформацію про себе та свої навички цифрами та фактами
Кружите меня,кружите• 09 августа 2024
Мабуть залежіть від специфіки фірми та кількості логістів. У нас їх 5, не розумію, як при цій роботі вони можуть працювати віддалено. Це постійно зв´язок між руководством відділу, між водіями. О 24 ночі дзвонити водію, щоб той не пропустив чергу - це норм, при чому водії ’матьорі’, досвіченні, но туплять іноді так, що дай боже. У когось дтп, хтось не там припаркувався та штраф, там машина поломалась, там не та температура вантажу - у нас всі у милі с 9 до 18 и більше. Але досвід чудовий, далі можна рости та розвиватись, знаючи всі нюанси.
Дайте подумать• 09 августа 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
В мене трохи дивний досвід в моїй сфері, це важко іноді зрозуміти(вузька спеціалізація). Про сайт знаю. А фото нормального свого зробити не можу, всі якісь тупі виходять. Розумію, що перше враження все-таки по фото, от і мудрую..