Кумедний ґудзик• 10 августа 2024

Що вам не подобається в моїй фігурі?

Цікаво погляд з боку інших жінок.Мені то дуже подобається моя фігура,але чула декілька разів ,що вона груба та несуразна
Результат:
вже голосів: 112
61 (54.46%) Звичайна
31 (27.68%) Гарна фігура
16 (14.29%) Нічого немає притягуючого
4 (3.57%) Не жіночна,груба
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 августа 2024
Фигура нормальная,на фото поза не удачная

ЖенаАйтишнеГа• 10 августа 2024
все хорошо - только не сутулится
но это поправимо
Маю декілька думок• 10 августа 2024
А немає фото прямо? Звичайна фігура. Сутулість псує враження.
Столічна штучка• 10 августа 2024
У женщин свое, какое-то искаженное, мерило красоты.
У мужчин надо спрашивать.

Красивая фигура.
Анонимба• 10 августа 2024
Может её стоило бы показать, чтобы можно было оценить, а не стоять боком?
А ось і я• 10 августа 2024
Самая обычная фигура, мне не нравятся короткие ноги, остальное никак , просто обычно
Слухи-руки не распускаю• 10 августа 2024
Фото 90-х?

Тоскующая• 10 августа 2024
Вам там важно мнение окружающих?Главное что вам все нравится
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Фото 90-х?
Та ні,2016 рік
Поміркована думка• 10 августа 2024
А сейчас какая у вас фигура? Этому ж фото лет 20...
Крошечка-хаврошечка• 10 августа 2024
Сутулая, тело без тонуса, низкая плоская попа.
Слобожаночка• 10 августа 2024
Станьте рівно...Тоді можна буде сказати напевно...А так- наче й непогано,але щось не те...
СкрипяСердцем• 10 августа 2024
По такій позі оцінити неможливо. Хз, може ви станете не боком, а передом - і у вас будуть плечі гренадьора (бо реально скидається на те, що плечі широкі доволі). З цього ракурсу, який є, фігура цілком окей)
Поміркована думка• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні,2016 рік
С того момента уже 8 лет прошло.
Неужели новее фото нет?
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Так,саме за плечі та руки говорили,що як у мужика😒
месяцкие• 10 августа 2024
Я уже видела это фото здесь. Нормальная фигура. Где она несуразная? Все равномерно распределено
Вот Она Я• 10 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Фото 90-х?
Возможно и не автора))
Либо вспомнила бабка, как девкой была.
А тема фигуры по данному фото не раскрыта..
СкрипяСердцем• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та і пох. Аби тіло було не хворе)) Усе інше можна скорегувати одягом і спортом)
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ длямесяцкие
В плечах та довгих крупних руках,немає витонченності,таку чула думку

Перша на селі• 10 августа 2024
Ви мабуть десь на сонці торгуєте в шортах і футболці
Vitamina1407• 10 августа 2024
Сутула
Сама купляю квіти• 10 августа 2024
На этой фотке обычная фигура
Если ее поставить в позу и сфотать качественно, может быть секси богиня
Холодная каша• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Кто это вам говорит? Зачем вы спрашиваете и слушаете комментарии? Фигура такая, какая есть. Широкие плечи и крупные руки не изменить, если у вас такая структура тела. Хотя на фото я не вижу ничего этого. Фигура как фигура, загар «рабочий»)
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Груди нажаль теж😪,поїхали вниз..
Поміркована думка• 10 августа 2024
Ответ длямесяцкие
И я видела. И давно
Король дивана• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Де там можна плечі роздивитися?) Довгі руки - це не те, що одразу привертає увагу, он досі ніхто про це не написав. А у нас такі порадниці, що видивляться і зайву волосину на нозі.
Верочка 100%• 10 августа 2024
Ответ дляПерша на селі
Попросили оцінити фігуру,порадниці кинулись писати недоречні припущення хто і де працює)
Я,наприклад,працюю віддалено вдома,в мене теж така засмага,бо на вулиці бігаю в шортах і футболці частіше всього.засмага липне дуже до тіла
Золота орда• 10 августа 2024
Ответ дляА ось і я
А мне очень нравится
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви навіть це ж слово написали гренадьор,я навіть не знала що це означає,так описали мій верх одного разу,потім просто пояснили,що крупні
А шо сталося?• 10 августа 2024
Автор, а вам от лордоза что назначали? Упражнения и массажи?