Кумедний ґудзик• 10 августа 2024

Що вам не подобається в моїй фігурі?

Цікаво погляд з боку інших жінок.Мені то дуже подобається моя фігура,але чула декілька разів ,що вона груба та несуразна
Результат:
вже голосів: 112
61 (54.46%) Звичайна
31 (27.68%) Гарна фігура
16 (14.29%) Нічого немає притягуючого
4 (3.57%) Не жіночна,груба
Вельми шановна• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні,2016 рік
Для чого виставляти фігуру 8-річної давнини🤔🤦‍♀️

СкрипяСердцем• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви навіть це ж слово написали гренадьор,я навіть не знала що це означає,так описали мій верх одного разу,потім просто пояснили,що крупні
Так називають широкоплечих людей. По аналогії зі штурмовими частинами старого світу (вони були фізично розвинені і, звісно, з великою мускулатурою).
Я вам кажу - забийте хєр і любіть себе і своє прекрасне тіло)))
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляА шо сталося?
Автор, а вам от лордоза что назначали? Упражнения и массажи?
Це поясниця?Ні не зверталась з цим,мене більше засмутило,що акцент був на тому,що немає жіночності,витонченності,бо довгі здорові руки та квадратні крупні плечі
Біле пальто• 10 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Самая обычная фигура, мне не нравятся короткие ноги, остальное никак , просто обычно
У неї не короткі ноги. Все пропорційно. У вас від фільтрів уявлення про тіло спотворене.
По темі, автор , у вас все гаразд.
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляВельми шановна
Кістки та об´єм плечей не змінився ніяк
Оябунчик• 10 августа 2024
Нам не подобається, що ви відкриваєте десятки тем з чужими фото. Ви задрали.
А ось і я• 10 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
По темі, автор , у вас все гаразд.
При чем тут фильтры? К меня другое представление о красивой фигуре, на фото до красивой ооочень далеко

Всім шампаньського• 10 августа 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Кістки та об´єм плечей не змінився ніяк
вам до крупной фигуры как до неба рачки.хорошая фигура,все супер.это я гренадер,175 см рост,82 кг веса,широкая спина,широкие плечи.как Клочкова
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Ооо,з Клочковой теж порівнювали.так і я зростом 171 см
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Які десятки тем?ви про що? Це другий раз коли запитую тут
Забрызжу ядом• 10 августа 2024
Что с литцом? Оно перекрсобочено
Бубль Гум)• 10 августа 2024
А де тут фігура ? Звичайна молода особа, не повна, але сутула
автор Кумедний ґудзик • 10 августа 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Что с литцом? Оно перекрсобочено
Як саме?
Баба Йога• 10 августа 2024
Все нравится но купальник сменить
к.Буланова• 11 августа 2024
поза не удачная