Ніяк не можу цього зрозуміти. Брови ок, у багатьох українок свої не дуже густі . Але губи нашо. Якщо не подобається форма вколоти їх набагато ефективніше
Щастя-здоровля• 10 августа 2024
Ой, я сегодня уколола, муж сидит ржёт и спрашивает ’а они точно меньше станут’
НЛОша• 10 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Так перманет - це більше не про форму, а про колір. Хіба ні?;)
І про форму теж, роблять їх за рахунок перманенту білтшими, виходячи за краї контуру
Khmelnichanka• 10 августа 2024
Ответ дляНЛОша
Я не спец, тому і поцікавилась. Дякую :).
ЖующаЯКонфету• 10 августа 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Це просто потворство
Кашпо• 10 августа 2024
Тому що при перманенті результат передбачений.А як вколять...то ще питання,на що губи можуть стати схожі.
Часто звертаю увагу на те,що препогано виглядає те вколоте,краще б взагалі нічого не робили.
Альфасамка• 10 августа 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
спробуйте пососати
Щастя-здоровля• 10 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
спробуйте пососати
Вчера сосала, сегодня перерыв сделаем
Альфасамка• 10 августа 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Вчера сосала, сегодня перерыв сделаем
яка перерва, треба сосати поки великі
Щастя-здоровля• 10 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
яка перерва, треба сосати поки великі
Я подумаю над вашим предложением.
Біток чи ефір?• 10 августа 2024
Ответ дляKatya A.
Але навіщо постійно після нього ходити з одним і тим самим?
Бо так подобаєтьсЯ
Девальвация• 10 августа 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Тікайте, поки не заклювали вас тут)
Може ще третю?• 10 августа 2024
Мне перманент дал более чёткую форму и немного скорректировал асиметрию
Щастя-здоровля• 10 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Тікайте, поки не заклювали вас тут)
Та пофиг, пусть клюют. Обидно конечно, когда кто-то у косметолога может оставить их зп за месяц.
Девальвация• 10 августа 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Ого, що за філер у вас такий дорогий?)
Я колола Ювідерм ультра смайл 0.5, обійшлося в 4 тисячі всього)
Щастя-здоровля• 10 августа 2024
Ответ дляДевальвация
Ого, що за філер у вас такий дорогий?)
Я не только губы делала
Може ще третю?• 10 августа 2024
Ответ дляKatya A.
А через скільки він сходить?
По разному у всех. У меня практически не взялся на самих губах, а на коррекцию я не пошла. После неё цвет бы был сильнее. В основном только контур. Не вот эти страшные картинки из интернета))) просто контур губ есть как природный
Там все розмивчато• 10 августа 2024
Мне как-то объяснила мама двоих маленьких детей: просыпаешься, а ты уже красивая. Бровей это тоже касается.
Бешене сарі• 10 августа 2024
Чтобы потом при всех сказать.
’А я вот не крашусь, встала утром и уже красотка, от природы’
Это одна ’красотка ’ с татуажем стрелок,губ,бровей и нарощенными ресницами сказала, когда сидели в компании.
Мастер Пис• 10 августа 2024
А мне наоборот не понять наколотые губени, перманент еще пойму. Все равно красишь каждый день
Khmelnichanka• 10 августа 2024
Дівчата, я трохи повз тему. А наскільки великий ризик мати герпес після перманентну? Читала, що рекомендують перед процедурою поприймати певні медикаменти, щоб убезпечитись від герпесу. Герпес - це що, супутник перманентного макіяжу? Вибачте мої тупі питання, я просто без досвіду і досить ’ дрєвня’ )))))
я не так давно робила, від герпесу шрами на губах дуже багато їх було, відповідно колір блідий в тих місцях+ 40років, то губи вже не такі рожеві як були раніше. Зробила під природній колір, задоволена. Так, за тиждень треба приймати герпевір, щоб не спровокувати висип відразу після процедури і після ще мабуть тиждень. Єдине що якщо є перманент губ - не бажано робить лазерку верхньої губи, бо перманент ’з’їдається’
Протру пилюку• 10 августа 2024
Ооо, напомнили мне, у меня недавно свекруня сделала перманент губ. Цвет такой ярко розовый. Как когда-то помада была такая от эйвон. Очень дешевый цвет. Выглядит ужасно) Но как по мне есть красивый перманент, девчонки себе красивый цвет подбирают. Но я больше за увеличение губ, нежели за татуаж. Мне б надоело постоянно ходить с одним и тем же оттенком на губах. Но тут каждому своё.
Глубоководная селедка• 10 августа 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я перший раз пила таблетки, на корекцію вже ні. Нічого не було. В грудні робила
Khmelnichanka• 10 августа 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Дякую Вам!