Тро Нью-Йорку• 10 августа 2024
Коли найдешевші помідори для консервації?
Зараз чи пізніше мають бути дешевше? Зараз по 30грн в нас, невеликі кругляшики.. а сливки від 40грп..
Не служанка• 10 августа 2024
В мене сезон консервації завжди в перших числах вересня! Два бананових ящика беру
Джавеліна• 10 августа 2024
Цього року вже, цього року на них щось не дуже вдалий рік. Проїздили повз поле на Київщині, то місцеві казали, що сливка от зараз і далі не буде, хоча минулого року до морозів
А і на полі вони по 20 грн/кг, по 15 якщо сам рвеш (не мій варіант).
Последний вагон• 10 августа 2024
Ответ дляНе служанка
Ми беремо 5, чоловік любить сік і соус
Не служанка• 10 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Ооо, а я б з радістю! Я заряджаюсь енергією від цього! Збирати урожай обожнюю. Та й шо там збирати ці помідори - кіло за секунд 30
Гарантую неперелевки• 10 августа 2024
Купила сьогодні по 30 грн
Не знаю яка ціна далі буде. В магазині все одно дорожче в банках ті помідори
Бесконечность-не предел• 10 августа 2024
Одесса сливка оптом от одного ящика сегодня по 15 были. Но в начале сентября всегда самые дешевые. Еще цена упадет на сливку.
Вся така шо куди там• 10 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
А где это поле, где можно самому по 15 нарвать? Я бы проехалась
Джавеліна• 11 августа 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Село Веселинівка, по Харківській трасі за Борисполем і трохи вбік
Вся така шо куди там• 11 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Спасибо большое! Проедусь туда