Я пані прохана...• 13 июля в 10:38
Арбузики уже огонь!!!! Сладющие!!
И цена у нас 20 грн за кг
Зачем те бананы, малины, черешни
Цены им не сложат
Зачем те бананы, малины, черешни
Цены им не сложат
Фісташкова кава• 13 июля в 10:40
Вангую. Скоро будете сладюще срать и не знать куда бежать. И не знать то ли жопой в унитаз, то ли мордой.
Р.с. ранние арбузы - к большой срачке и рыгачке.
Я пані прохана...
• 13 июля в 10:40
Ответ дляПерша скрипка
Хочеться,але чи не рано?Боюся отравитися
У нас уже херсонские
Укр_жіночка• 13 июля в 10:41
В принципі погоджуюся з вами, але різниця в ціні не така разюча, якщо врахувати, що 50%того кавуна корки.
все по ГОСТу!• 13 июля в 10:42
Ответ дляФісташкова кава
Це вже польові кавуни.
Вони в серпні будуть з того самого куща що і в липні
Бамбарбия! Кергуду.• 13 июля в 10:42
Я вже два місяці кавуни беру. Починала в кінці травня з сільпо. Жодного разу срачки не було, як тут пишуть.
Фісташкова кава• 13 июля в 10:43
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це вже польові кавуни.
От у серпні і поїмо
Кили и Манджаро• 13 июля в 10:43
простите, страницы ни у кого не виснут?
это у меня проблемы с интернетом?
Гарантую неперелевки• 13 июля в 10:43
Согласна что арбузы 🍉 хорошие, но как-то странно ими заменять бананы и черешни)
Тем более один арбуз никак н к будет меньше 100 грн, так что не так они и дешевле 🍌
Акуна_Матата• 13 июля в 10:43
Малина, Черешня в мене домашні в них багато вітамінів
Ну і карпатських ягід повно теж треба їсти
Банани не їм в принципі
сказочное_Бали• 13 июля в 10:44
Ответ дляЯ пані прохана...
У нас уже херсонские
Херсонские в этом году посохли.
Фісташкова кава• 13 июля в 10:45
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну..ви не ріаняйте сільпо і базар)) в сільпо і атб, нрвусі, форі завжди все ок. А от на ринках не дуже. Я вже років 6-7 купую кавуни і дині Лише у супермаркетах. Після отруєння кавунчиком забула на ринок дорогу.
Бамбарбия! Кергуду.• 13 июля в 10:46
Ответ длямиссДавеча
А коли сезон лохини? А то щось на неї ціна зовсім не падає
В серпні пік. Ще впаде. Останні роки її валом в серпні по 80-100 гривень.
все по ГОСТу!• 13 июля в 10:46
Ответ длясказочное_Бали
Херсонские в этом году посохли.
З якого це дива кавуни посохли? Хм потрібен один дощ у травні і потім багато сонця
В шоколаде• 13 июля в 10:47
Ответ дляАкуна_Матата
Купую тільки Дунайський аграрій вони по 40
Брали их в прошлом году в новусе. Просто каждый день покупали и ни разу плохой или несладкий не попался. Очень вкусные
все по ГОСТу!• 13 июля в 10:48
Кавун ягоду не замінить .
Плюс кавуна що він практично повністю складається з води. І по суті ми простоинасичуємось вологою в спекотний день
Агент Пинкертона• 13 июля в 10:49
Ответ дляПерша скрипка
отличные, у нас по 20
Маю декілька думок• 13 июля в 10:52
Після отравдення кавуном у липні більше їх не купую раніше аередини серпня. Так, це мій бзік.
Була у Греції нещодавно, там і об´їлась ними. І ще бонус - 6 кг)))
Сама купляю квіти• 13 июля в 10:56
Ответ дляФісташкова кава
так они все привозные. Только приехала со столички, их там море, стоят штук 20 фур с арбузами по 15-20 грн за кг.
Неновая почта• 13 июля в 11:05
Ответ дляМаю декілька думок
Це була моя найкраща дієта в житті))) щоправда я їла домашні кавуни, бабусині. У неї був завжди шикарний просто баштан, кавуни дуже смачні. Я була шикарна як ніколи)))
Привозні боюсь в таких кількостях їсти і так довго, а то я б із задоволенням посиділа на такій дієті ще раз)))
Пописанная парта• 13 июля в 11:07
Мне в сильпо попался какой-то странный арбуз. Он вроде и сладкий, и сочный. Но мякоть почему-то жесткая. Вот прямо жесткая, хоть ешь вилкой и ножом. И в холодильнике последний кусок стоял около недели и не скис, а начал засыхать.
Как-то стремно еще покупать.
Дюймовочка• 13 июля в 11:07
Ответ дляВ шоколаде
А як дізнатись, що це саме Дун.аграрій? Є наклейка?
Valentina shop2020• 13 июля в 11:11
Ответ длявсе по ГОСТу!
Потому,сто дождей не было совсем,а там где есть полив ,то там и будут арбузы
ВундерКИНГ• 13 июля в 11:12
Ответ длямиссДавеча
Падає, була 600, стала 300) на олх від 200
ВундерКИНГ• 13 июля в 11:13
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Останні роки і полуниця з черешнею були по іншим цінам, так що навряд чи