Щаслива Я• 10 августа 2024
Хто може собі дозволити ходити без бюстгальтера? Чому це модно?
Ось так прилягаючий топ і видно соски…
Сіґеле-міґеле• 10 августа 2024
Справа не в моді, а в тому, що їм пофіг.
Висить, стирчить, теліпається
Love_Love_Love_• 10 августа 2024
Соски видно бо вони є в людини.
При чому тут мода?
Чому людина повинна носити бюстгалтер якщо їй зручніше без нього?
При чому тут мода?
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Висить, стирчить, теліпається
А вам то что ?смотреть на чужое зачем
Love_Love_Love_• 10 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Висить, стирчить, теліпається
Ну бачите, не повезло вам.
А є в кого красиво стоїть)))
Щаслива Я
• 10 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Соски видно бо вони є в людини.
При чому тут мода?
Просто труситися
Якось не естетично ходити на роботу в банк
Тому і питаю
Лукава_Кiшка• 10 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
Хожу.
У меня 4 стоячий
Ану ж покажіть, ніколи не бачила стоячу 4ку
ротцвеники• 10 августа 2024
Можу собі дозволити але не ходжу, в мене зручні дорогі бюстгальтери не труть не парять я їх не відчуваю на собі мені комфортно в них. Але нічого не маю проти коли хтось йде з тиран ми сосками) я зибаю на ті соски на них бо привертає увагу
Кофр для ноги• 10 августа 2024
Я мужчина. Для меня женские соски это интимная часть женского тела. Очень нравится смотреть. А вы замечаете, сто на вашу грудь с торчащими сосками пялятся мужчины? Я рассматриваю внаглую, пристально, не ’из-под тишка’.
Секретница• 10 августа 2024
Судя по людям на улице, кто угодно может позволить. И худые, и толстые, и со стоячими, и с висячими. Наверное, так удобно им.
Love_Love_Love_• 10 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Просто труситися
Тому і питаю
Не ходіть 🤷♀️якщо вам не естетично
Мию чакри щоденно• 10 августа 2024
По улице не могу так ходить ( потому что грудь большая и мягкая. Дома и на отдыхе хожу как хочу
ротцвеники• 10 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
Я теж дивлюся порівнюю склад бачила соски як 5 копійки такі здоровенні
Ответ дляКофр для ноги
Из под какого, блин, тишка?)
Love_Love_Love_• 10 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Просто труситися
Тому і питаю
Якщо в чоловіка йух випирає, він ж його до ноги не привʼязує, чого до сосків всі домахалися?
Ms. Анонимная• 10 августа 2024
Я хожу, но я как-то удачно подбираю одежду, так что соски не просвещаются и не привлекают к себе лишнего внимания (даже если одежда облегающая), и все выглядит красиво. Вульгарщину не люблю
Кофр для ноги• 10 августа 2024
Ответ дляКсения З.
Из под какого, блин, тишка?)
Когда не смотрят, а подглядывают. Я смотрю прямо, для этого их и показывают.
Джем Шакіри• 10 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Мода тут при чем...мне жарко и лень
Вы так всегда ходили??
Усатая полосатая• 10 августа 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Вы так всегда ходили??
Та х з... Если курьера жду, то не хожу, а то муж прибьет
Тракторні війська• 10 августа 2024
1 розмір і потреби нуль носити ті бюсти. Незалежно від виду одягу - майка облягаюча чи футболка чи сукня, ношу без. Комфортно так
Джем Шакіри• 10 августа 2024
Ответ дляНеместная Я
Не жарко, а не модно.
Кстати, мало, что соски торчат, ещё и мокрые пятна на топах под грудью. Вам же не видно)
годовасик• 10 августа 2024
Раніше ходила, але не в такій тканині, щоб все просвічувало. Зручно. До моди мені діла немає. Але груди вже одна до Землі тягнеться, а інша поки тримається(
Кофр для ноги• 10 августа 2024
Ответ дляКсения З.
Это пишется по-другому. ’Исподтишка’
У меня авторский стиль изложения.
Благоуханочка• 10 августа 2024
Ответ дляротцвеники
Підкажіть які у вас бюсти?