В гости звали?• 10 августа 2024
Допоможіть, яка стрижка мені підійде?
Зараз взагалі ходжу з хвостиком, бо стан і вигляд волосся мені не подобається.
Хочу якось змінити стиль, зробити нову стрижку. Але не знаю, яка саме мені підійде.
Можливо, тут є спеціалісти, які підкажуть гарну стрижку саме для мого типу обличчя . Я буду вам дуже вдячна !
Підколи стосовно зовнішності прошу залишити при собі, бо і так проблеми з самооцінкою 😔
Коко Шанель• 10 августа 2024
Я б зробила волосся темнішим. Зараз, на контрасті з темними бровами, воно виглядає дивним
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляoliaoliaolia
Каре
Боюсь, що не підійде
Мені треба, щоб зверху був якийсь обʼєм
Я_канеша_извиняюсь• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Боюсь, що не підійде
Мені треба, щоб зверху був якийсь обʼєм
Обємне каре)
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Треба пролікувати волосся і відрощуввти. Така довжина вас простить
Дякую за відповідь
Святатабожа• 10 августа 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Пролікувати перепалений блонд? Цікаво яким чином ’пролікувати’?
Василиса1985• 10 августа 2024
Ви красуня!Дуже гарні риси-ну от всі риси дуже гарні.Я не спеціаліст,але здається світлий вам пасує.Пошукайте в інсті перукарні високого рівня,де пвдберуть стрижку.Думаю з каре буде гарно.
Позаземний розум• 10 августа 2024
Я бы сделала каре без челки и волосы в русый. А так вы очень красивая
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
В якому сенсі «темнішим» ?
ОливьЕЖечка• 10 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Навіть такий блонд піддається лікуванню. Балман той же.
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Какие проблемы с самооценкой?)у вас красивая харя,издеваетесь что ли?)каре попробуйте
ОливьЕЖечка• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
В якому сенсі «темнішим» ?
Не робіть темнішим. Промто холодний зробіть без рожевого. У вас гарні риси дуже.
Ластовиння• 10 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Харя, вы мастер комплиментов
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Скажу чесно, не маю таких великих коштів, щоб лікувати блонд
А потім витрачати 5 тис на кожне фарбування (
Альфасамка• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
з такою зовнішністю самці мають платити, а не ви. Ви шось робите не так
Стрекоза любви• 10 августа 2024
У вас хороша зовнішність, попрацювати з якістю волосся. Вибачте, та стрижка, яка у вас зараз, надто спрощує вас.
Якщо готові вкладати волосся, то бачу такі варіанти.
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляВасилиса1985
Дуже Вам дякую за добрі слова!!
Я скоріше « на любителя» , а не красуня))) але все одно приємно )
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Ответ дляЛастовиння
Харя, вы мастер комплиментов
То так,не с целью обидеть))красивая ведь тетка
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Дуже Вам дякую !!
Ластовиння• 10 августа 2024
Я категорично против каре что все советуют, максимально бы боролась за длину. Каре будет вас взрослить, и на худенькой шее эффект чупапупса
ОливьЕЖечка• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Да? Треба тоді фарбувати в природній колір. Бо ще гірше буде
В гости звали?
• 10 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ось такі проблеми (
Коли чоловік не каже цього, то якось самооцінка понижується
Lilian-nochka• 10 августа 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ось такі проблеми (
А вы типа сами не видите)