Ненька наша• 11 августа 2024
Яким засобом мажете прищі на обличчі?
Джонсонюк• 11 августа 2024
Дивлячись яка причина прищів.
Якщо гормональний розлад, то хоч маж хоч не маж - треба йти до лікаря
БолеИменее• 11 августа 2024
Є засіб, називається Рідкий пластир. Після нанесення прищ зменшується в обʼємі на 38 відсотків. Також є патчі. На ніч на запалення і він також зменшується в обсязі.
БолеИменее• 11 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
Дивлячись яка причина прищів.
Згодна
Виправлялочка• 11 августа 2024
У меня очень редко может что-то высыпать, вожу микротоками минут 5, на следующий день все сходит на нет
Сладкий лимончик• 11 августа 2024
Бензоіл маю,пару раз в рік буває,то в холодильнику лежить .А так,то догляд підібраний допомагає,тримає в ремісіі
Холодная каша• 11 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Розкажіть про них детальніше, будь ласка
Виправлялочка• 11 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
А что рассказывать?)
У меня 3 разных - nuface Mini, nuface fix, gess.
Дают хороший лимфодренаж.
Убрать воспаление на лице за день это я обнаружила случайно такой побочный эффект от использования)
Дают хороший лимфодренаж.
Холодная каша• 11 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
А что рассказывать?)
Дают хороший лимфодренаж.
Дякую за пораду фірм 🌷
Як часто використовуєте? Курсами?
Виправлялочка• 11 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
Дякую за пораду фірм 🌷
Як часто використовуєте? Курсами?
Чтобы был эффект, их нужно использовать ежедневно, накопительного эффекта нет
Електрохарчування• 11 августа 2024
Календула, можно поумываться дегтярным мылом, если прям сыпь, винтовая мазь