Копирайторша• 11 августа 2024
Ви купуєте імпортні ліки чи замінюєте дешевшими аналогами?
Які ліки купуєте - імпортні чи повний аналог вітчизняного виробництва?
Наприклад, ібупрофен - є імпортний імет, а є наш ібупрофен з чималою різницею в ціні.
Чи бачите різницю, якщо купуєте дорожче?
Пи Пи Пилюля• 11 августа 2024
Залежить що. Є ліки які не можна замінити. А так економлю, звичайно.
Копирайторша
• 11 августа 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Цікавить, ті, що мають повний вітчизняний аналог.
Луноликая Вика• 11 августа 2024
Импортные. Наши плохая очистка, как итог- почти нет результата.
useruseruser• 11 августа 2024
Замінюю на наші,але не завжди.Буває так,що в аптеці немає аналогі і доводиться купляти імпортне і дороге(((((
А щоб зайти в іншу аптеку і купити наш аналог,то може не вистачати на це часу(
КошкинДом• 11 августа 2024
Дивлячись які ліки і дивлячись для якої країни зроблені . Наприклад , Індія виробник для України та для США досить таки різні по якості , хоча і маюсь стандарт GMP . Той же нурофен ( хоча він і не укр виробництва) в Європі буде кращий по якості,ніж в Укр.
Inconvenient• 11 августа 2024
Я работала в Украине в фармацевтических компаниях и видела, из каких субстанций, вспомогашек производят ЛС в в Украине, и какого уровня специалисты.
Море Щастя• 11 августа 2024
Пробувала замінити ( ношпу дротаверином, пульмікорт будіксоном, наприклад). Експеримент закінчився дарницьким іупрофеном, який не збив температуру.