Пиши-пропало• 11 августа 2024

Яблочное варенье дольками

Девочки, может есть у кого рецепт и кто знает как консервировать сладкое яблочное варенье дольками. Поделитесь, пожалуйста, рецептом.
Снідаю авокадо• 11 августа 2024
Ватні яблука не підійдуть, малинівка, білий налив, слава сорти не підійдуть - це найголовніше. Нарізати дольками, засипати цукром, я ще трохи лимону видавила і хай стоять всю ніч. Зранку довести до кипіння, не мішати і вимкнути, хай стоїть натягує сиропу, мармеладиться. Ввечері знов довести до кипіння. Так роблю разів 4 (можна 3, можна 5 - дивіться, які дольки вам подобаються). Не мішайте його особливо, широкий плаский посуд або малими об´ємами, щоб воно не парилось. Цукру клала пів кіло на кіло яблук

Снідаю авокадо• 11 августа 2024
Це у мене донешта. Ще підійде восени сніжний і, звичайно, антонівка, але пр цукру на антонівку не підкажу, треба пробувати
автор Пиши-пропало • 11 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
То что надо)
Спасибо большое за рецепт! Здоровья и всех благ ♥️
Снідаю авокадо• 11 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
То что надо)
Дякую! Вдалого вам вареннячка! А ще подивіться в ютубі відео ’варенье-паутинка’. Минулого року робила, дуже цікаве вийшло, робила з твердого сніжного. Дуже прикольне, брала сік апельсиновий звичайний дитячий в пакетику маленькому якийсь недорогий. Єдине, що я б цедри менше кидала, але чоловік обожнює саме за рецептом. Ось таке вийшло
автор Пиши-пропало • 11 августа 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Спасибо. Впервые вижу такое варенье, шикарное!
Спасибо большое ♥️