Завтра не пью• Изменено 11 августа 2024
Хто в цьому році відпочивав у Буковелі чи в Яремче?
Зорієнтуйте будь ласка по витратах.
Скільки коштує таксі в середньому, тарілка борща, бограча, баноша😂 скільки вхід у парки, чашка кави, екскурсії, вартість підйомників тощо.
Розумію що у кожного різні бюджети і вимоги, але так щоб розуміти скільки доларів міняти))
Квітка Миру• 11 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ну це ви круто організували все. І головне по бюджету адекватно. У мене поки проїзд і житло виходять 20000 грн. Ось і думаю скільки ще взяти на розваги і харчування
Це був організований фітнес тур, замовляли ще в квітні на липень, мабуть тому і така ціна
Чебураха з перцем• 11 августа 2024
Їздили з донечкою в червні в Яремче. Проживання коштувало 1300 грн за двомісний номер в віп-готелі з басейном (так вони самі себе позиціонують). В номері був холодильник і чайник. Ходили скрізь пішки, продукти брали в центрі в супермаркеті і на базарах. Відвідали вольєрне господарство, гедзьо-парк, музей етнографії, ходили один раз в Макдональдс, один раз в Дон Япон (їли суші), раза два чи три були в піцерії, У Якова брали Цезар за 210 грн порція, поруч з нашим готелем було кафе, то там їли бограч і грецький салат (десь гривень 250-300 за все з людини). А так, кожного дня Файні льоди, черешні, горішки в меду. Їздили потягом, 4 ночі, але приїхали дуже рано у понеділок і назад виїздили у п´ятницю. За все це тисяч 10-11 грн.
Жерица ночи• 11 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В нас проживання було 10600 в сумі.
Каркуша Клара• 11 августа 2024
Ответ дляАнонимушка
Ого.
Були в Болгарії, 1300 євро за трьох на 10 днів, 9 ночей. Теж все включено, разом з дорогою і страховкою.
Мы не можем семьёй поехать в Болгарию, я выбираю отпуск в Украине всем вместе.
Ну и да, 28 за неделю не считаю дорого, у нас в области отдохнуть дороже
Анонимушка• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Я з дітьми їздила, чоловік же не може за кордон виїхати...
Каркуша Клара• 11 августа 2024
Ответ дляАнонимушка
Ну вот, а я хочу вместе с мужем отдыхать, а не ехать с ребёнком.
Завтра не пью
• 11 августа 2024
Ответ дляАнонимушка
Ого.
Болгарія Болгарією, це окремий вид відпочинку. Цікавлять саме Карпати. Син не хоче на море, сказав хоче в Карпати
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А что там по алкоголю есть?
Я в принципе не расчитывала на алкголь, но подумала что включено и хорошо)
Ну там пиво наше, вино тоже дешевое. Мы свое брали. Еда там тоже не ресторан - столовка. Но мы были недорого, в целом на те деньги было нормально. 70000 за неделю я бы за такое не заплатила
Каркуша Клара• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну мы и едем за 28, так что наше пиво нормально в эти деньги, на Хеннеси я думаю никто не расчитывает.
А ресторан в общем тоже не обещали, но еда говорят вкусная.
А Вы где то в Украине всё включено с Рестораном и омарами встречали?))
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А что не понравилось, мне его уже 3 раза реклмендовали
Ну, скажем, так, люди, у которых есть 70000, чтобы отдать за неделю отдыха, в такие условия не поедут. Уровень недорогой базы отдыха. Плюс маленький бассейн, чаны (чаны классные, но там много где так), невнятная еда. В целом все неплохо, но цена была другая на первом году войны в середине октября. И в октябре было мало людей. Летом я не представляю, как в тот бассейн попасть, он рассчитан человек на 10 максимум, и это сидя, не плавать
Жерица ночи• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Так 70000 це не за Красну поляну...
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Да, встречала. Но вопрос не в этом, лучше отдельно питаться самим, чем такой олл инклюзив. На отдыхе хочется вкусно и красиво поесть, а не сходить в столовую
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Так 70000 це не за Красну поляну...
Тут писали и 90000 на троих за неё, не в этой теме
Рогнеда Карповна• 11 августа 2024
Ответ дляНі грама
Буковель) аттракционы 500-1000,покушать на дёшево, тоже, кусочек пиццы перекусить у озера где-то 150) я там два магнитика на 300 взяла))
Сейчас уже подъемник 350)))
Завтра не пью
• 11 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Сейчас уже подъемник 350)))
А спуск і підйом окремо оплачується?
Каркуша Клара• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
То есть там не вкусная еда?
Рогнеда Карповна• 11 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А спуск і підйом окремо оплачується?
Ні, ’пробиваєте’ внизу квиточок, піднімаєтесь на гору, потім вже без квитка вниз.
Працюють зараз два підйомника на 2 і на 4 крісла.
Автор, я зараз в Яремче і порадами мені тут дівчати допомогали, тож рада буду і Вам стати в нагоді.
Зараз опишу все нижче
Завтра не пью
• 11 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Зараз опишу все нижче
Дякую
Флюорография гуся• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Красна поляна, там и гуцульское спа и анимация
Зашла на сайт 5000 грн/сутки
Откуда 28000 за неделю?
Каркуша Клара• 11 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Зашла на сайт 5000 грн/сутки
Откуда 28000 за неделю?
Сентябрь
Рогнеда Карповна• 11 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую
Шашлик курячий 95-145 за 100 гр., свинячий 160-220грн, відбивна 90-140, деруни 120-200; каша вівсяна 120; сніданки (яєчня, ковбаски, зелений салат) 200, чізкейк 130-195; супи, борщ-150-200; юшка грибна 220; бограч 180-250.
Спиртного не вживаю, не підкажу.
Екскурсії 700-1400 за особу, залежить від напрямку.
Гедзьо парк 280 грн.
Саме син підліток дуже сюди хотів в дуже задоволений
Спиртного не вживаю, не підкажу.
Гедзьо парк 280 грн.
Жерица ночи• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я зайшла ціни подивитись - найменша ціна 6700 за добу...
Жерица ночи• 11 августа 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Зашла на сайт 5000 грн/сутки
Откуда 28000 за неделю?
Це який номер? Киньте ссилку
Жерица ночи• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Сентябрь
На сайті в них немає градації. Може є ще якийсь сайт...
Каркуша Клара• 11 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Там есть прайс к скачиванию, номер стандарт
Завтра не пью
• 11 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Спиртного не вживаю, не підкажу.
Гедзьо парк 280 грн.
Спиртного не вживаю, не підкажу.
Гедзьо парк 280 грн.
Дякую ❤️
Флюорография гуся• 11 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи
Це який номер? Киньте ссилку
Тут смотрела.
На сайте потом нашла цены, 12000 грн/3 ночи стандарт сентябрь
Флюорография гуся• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Дякую за наводку, интересное место
Жерица ночи• 11 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Так ціни цікавіші
Незнакомлюся• 12 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Де ви такі ціни знаходите?)) я на серпень обирала житло, то пансіон коштує від 50000 грн на двох на 6 ночей
Мой сын с девушкой в этом месяце были. Номер 1200 в сутки. Завтрак типа яичницы или блинчиков - до 150 грн. Айслатте 100 грн. Это из того, что рассказывали.