А у нас макарошки• 11 августа в 13:09
Не можу ніяк звикнути до міста
Я жила в своєму місті, а через те, що мій чоловік сам з іншого міста вимушена була переїхати до нього. Це більше 500 км. Нове місто мені якось не сподобалось взагалі, поки роботу знайшла, зп тут менші ніж в моєму, до роботи далеко добиратись ( можна знайти ближче, але там менша зп). А найголовніше люди мені якісь чужі, взагалі не такий менталітет, різні уявлення про життя. Що порадите?
Капуста Маша• 11 августа в 13:11
Відволікатися на поточні справи, а не зациклюватися на думках,що Вам це місто не подобається..
Зараз мільйони українців переживають такі ж емоції
Паспортний стіл• 11 августа в 13:11
Чи ви думали раніше?
Чому не шукали чоловіка в своєму місті, якщо для вас це принципово?
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:12
Ответ дляПаспортний стіл
Чи ви думали раніше?
Ми познайомились у моєму та планували там і жити. Але батьки чоловіки натиснули на нього, щоб переїздив.
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:13
Привыкните постепенно. Зачем вам менталитет чужих людей)? Главное, муж рядом, с подругами можно через мессенджеры общаться. Я никуда не переезжала, но также не особо есть общее с чужими людьми и похожее во взглядах на жизнь.
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:14
Было бы хуже, автор, если бы вы в село маленькое переехали, вот там менталитетом задавят, а в городе проще.. Легче мимикрировать))
Борщик• 11 августа в 13:16
Ответ дляЗакуйовджена життям
как сказать,если из Одессы в Тернополь,то не проще
Колишня муза• 11 августа в 13:17
я так і мешкала 13 років. була страшна депресія і купа психосоматичних хворіб. переїхали і тепер я щаслива (при чому 2 рази)
Весёлая морковка• 11 августа в 13:18
Мне в моем родном городе менталитет людей не нравился. Хотя я там всю жизнь прожила. Зачем вам вообще чужие люди и их менталитет?
Лапка• 11 августа в 13:18
Я з вами) переїхали, бо так треба було. Вже 4 рік, а воно досі все не моє. Саме місто наче нормальне, але от якось, як ви пишете, люди не ті, менталітет, усе не те. Хоча не дуже й далеко від мого міста.
Чоловік мене підтримав, бо що поробиш, якщо не моє. Через рік плануємо переїзд. Поговоріть з чоловіком. Але теж, якщо ви тільки рік-півтора живете на новому місці, то зачекайте. Це може бути адаптація
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:19
Ответ дляБанан-барабан
Цікаво. Автор а що за міста звідки і куди ви переїхали?
Переїхала з Ужгорода до Рівного
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:20
Ответ дляА у нас макарошки
Переїхала з Ужгорода до Рівного
И шо там)? Ну кроме разного акцента?
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:21
Ответ дляВесёлая морковка
Просто у своєму місті, наприклад, на роботі, сусіди. Практично всі були однодумці, у нас були схожі погляди на життя, могли один одного підтримати, поділитись життєвим досвідом. А тут якось не так
Банан-барабан• 11 августа в 13:21
Ответ дляЛапка
З мінталитетом цікава ситуація. Жила в Херсоні, було багато претензій до місцевого мінталітету.
Переїхала в Франківські, гарний мінталітет але ж він не мій.
Можна дівчинку вивезти з Херсону, але Херсон не вивезеш з дівчинки.
Виявилось що нема нічого кращого і ріднішого за Херсонський мінталітет
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:21
Ответ дляЗакуйовджена життям
И шо там)? Ну кроме разного акцента?
Як на мене, то трохи інший менталітет. Хоча і не така вже далека відстань.
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:22
Ответ дляБанан-барабан
Розумію Вас)) так є.
Весёлая морковка• 11 августа в 13:23
Ответ дляА у нас макарошки
Это вам повезло. В моем городе у коллег по работе и соседей были диаметрально противоположные взгляды на жизнь. А чем, интересно, взгляды на жизнь в Ровно отличаются от Ужгорода?
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:23
Ответ дляА у нас макарошки
Автор, просто вас вырвали из привычной и удобной среды, а вы может не любитель нового как бывают люди любят новое и стремятся часто к изменениям. Естественно, не гарантия, что подружитесь на новом месте. Но и не факт, что если бы поменяли работу у себя дома был бы такой же дружный коллектив.
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:24
Ответ дляЗакуйовджена життям
У нас не був дружній колектив, просто у всіх були схожі бажання та погляди на життя.
Банан-барабан• 11 августа в 13:24
Ответ дляА у нас макарошки
Переїхала з Ужгорода до Рівного
Знаєте в чому проблема.
Є такі міста, улюблені. Жителі люблять своє місто як рідну маму. Це такі міста. як Ужгород, Вінниця, Одесса, Коломия, Львів.
А є такі міста ’ безликі’ не буду називати щоб нікого не образити .
І от вас з затишного Ужгорода перемістили в звичайне місто Рівне. Ну звісно все не те. І справа геть не відаленості роботи
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:24
Ответ дляА у нас макарошки
Это и есть +- дружный) Дружба тоже на общих интересах завязывается)
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:25
Ответ дляВесёлая морковка
Можливо це не конкретно від міста, а якось більше від людей залежить.
Сливочная пенка• 11 августа в 13:25
Ответ дляБанан-барабан
Мінталітет - це щось з мінтаєм пов´язане?
Колишня муза• 11 августа в 13:26
Ответ дляА у нас макарошки
Люди везде різні. Є добрі і є погані
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:26
Ответ дляА у нас макарошки
Вспомнила Виллариву и Виллабаджо))
Послушная• 11 августа в 13:27
Ответ дляБорщик
Або навпаки
А у нас макарошки
• 11 августа в 13:27
Ответ дляЗакуйовджена життям
Можливо)) ми просто якось мотивували один одного, намагались більше заробити, займатись чимось новим.
Послушная• 11 августа в 13:27
Ответ дляА у нас макарошки
Переїхала з Ужгорода до Рівного
Дивно про ’менталітет ’ чути від людини з Закарпаття
Закуйовджена життям• 11 августа в 13:28
Ответ дляА у нас макарошки
Ну не унывайте, может со временем вам понравится. Получится найти контакт.