Не зви чайна• 11 августа 2024

Хуст для життя

Підкажіть може хтось там був чи живе, як вам живеться)?
куркулиха• 11 августа 2024
А вы из какого города переезжаете?
Кицюююня• 11 августа 2024
З грошима майже будь де гарно живеться
автор Не зви чайна • 11 августа 2024
Ответ длякуркулиха
А вы из какого города переезжаете?
З війною не повʼязано
автор Не зви чайна • 11 августа 2024
Ответ дляКицюююня
З грошима майже будь де гарно живеться
Гуртки для дітей? У нас фігурне і басейн. Хороший репетитор з англ🙄. І чому там багато репетиторів з Венгерськоі мови?. Для вступу чи виїзду у венгрію?
ГЛЮкоза• 11 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Город Хуст?
Там есть очень красивая церковь. Узнайте, быть может, при церкви есть священники, которые готовы вашего ребенка обучить бесплатно художественному мастерству?
Там очень старые красивые иконы есть. Ну кто-то же их доглядає і реставрує. Значить, спеціалісти хороші, є чому учиться.
П.С. Вибачте за мій суржик.
Дюймовочка• 11 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Бо там більшість говорить угорською, нам одного разу потрібен був терміновий ремонт машини і на жодній мові не могли порозумітися. А загалом маленьке провінційне місто, не знаю, що там робити
автор Не зви чайна • 11 августа 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Город Хуст?
П.С. Вибачте за мій суржик.
Дякую!
Аноним Советчик• 11 августа 2024
Миле місто, жила в селі неподалік. Якщо є машина - взагалі чудово, поруч багато красивих місць. Ковзанки немає, наскільки мені відомо, а басейн ніби був в недобудованому готелі Рікка Хуст, але наскільки він великий, і чи можливі там тренування - не знаю. Дитяча школа мистецтв точно була. До речі, є в тг канал місцевий, там, думаю, можна дізнатися про гуртки.
автор Не зви чайна • 11 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Навіть молодь українською не говорить? я у шокови😧
Дюймовочка• 11 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Не знаю про всіх, просто багато хто української не знає взагалі
автор Не зви чайна • 11 августа 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дякую, там як за кордом)) мова інша) але у школі викладають українською?
Аноним Советчик• 11 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Та звичайна там мова, українська, діалект є, авжеж, але все можна зрозуміти. Багато хто знає угорську, бо до другої світової то була частина Австро- Угорщини, то рідня залишилась там. І Румунія поруч, теж люди знають румунську. Є цікаві і незвичні слова: магазин всякого жіночого краму в центрі ’ Файна паніка’, але паніка - то жіночка :)
Щодо школи, думаю, так, українською, хоча може десь і є угорською, або чеською. Саме про Хуст такого не чула, чула про Берегове.
автор Не зви чайна • 11 августа 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дякую Вам!
Коник-стрибунець• 11 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Дякую Вам!
Для життя це місто вам точно не підійде, тільки для відпочинку.
Полюю на дрони• 11 августа 2024
Скучновато( но для меня бесспорнейший плюс, что там есть клиника меди скин. Не сочтите за рекламу) обожаю их
Коник-стрибунець• 11 августа 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Пропонуєте заради клініки їхати туди жити?))))))) рекламу зараховано))
Полюю на дрони• 11 августа 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Да нет. Но я с другого города туда ездила для этого. Хуст и округа, это все довольно скучно для жизни на постоянку.
Аноним Советчик• 11 августа 2024
Ответ дляНе зви чайна
Дякую Вам!
Будь ласка! Там багато симпатичних місць, і в самому місті, і поруч. Після мегаполісу, або після міста на лінії фронту може бути занадто тихо, але свій шарм там є. Бажаю вам його відчути!