Патриоточка• Изменено 11 августа 2024
Купила систему по догляду від мері кей, і посипало підборіддя
Це алергія може бути? Раніше лікувала демодекоз та акне, успішно досягла чистої шкіри, тепер викинула купу грошей і знов лице в прищах підшкірних. Така я дурепа ((((
Анютины ласки• 11 августа 2024
В Мэри Кэй нет хороших ингридиентов, это дешевые составляющие+маркетинг
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ще існує мері Кей?
Існує. Знайома займається,має гарний вигляд і дала мені тестери,все сподобалося,і от повелася. Питання в чому,куди його діти? Чи просто відставити на час в сторону?
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляКубик Рубика
КАК МОЖНО ЭТО ПОКУПАТЬ????
Не кажіть, себе виню і відчуваю дурою. Тепер не знаю з чого починати, знову з угресолу та демоскіну мабуть...
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляАнютины ласки
А так хвалять,так хвалять...
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляКашпо
Я користуюсь La Roche Posay нарікань в мене немає до цієї косметики.
У вас акне?
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляФляшунька
это обычный масс-маркет сетевой, что вы хотели
Та вже нічого.
ТочноБудет• 11 августа 2024
Від МеріКей особисто в мене завжди сипало. Нічого не підійшло. Так і не змогла користуватись. Викинула.
Посудомойка• 11 августа 2024
Если там нет в составе ретинола или ниацинамида (на низ такая реакция в варианте нормы) то вам этот уход не подходит
Задираю носа• 11 августа 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ще існує мері Кей?
Я теж дивуюсь, що ще існують люди, які це купують
Задираю носа• 11 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Просто викинуть
Кашпо• 11 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
У вас акне?
Ну серйозних проблем в мене немає, але іноді прищі поодинокі є, особливо лоб.
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляТочноБудет
Чим користуєтеся?
Патриоточка
• 11 августа 2024
Ответ дляЗадираю носа
Просто викинуть
І шкода і користуватися неможливо. Може комусь віддати?
Дама_с_караваем• 11 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Виставте на олх.
Я_канеша_извиняюсь• 11 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Пятки мажьте, если жалко выбросить.
Борода• 12 августа 2024
Оо, у мене за 40 років єдина алергія з висипанням була на мері кей, викинула в сміття
Стильна штучка• 12 августа 2024
Хосспадя, оно ещё существует и есть такие адепты, что при всем разнообразии косметики предпочитают ЭТО?
Патриоточка
• 12 августа 2024
Ответ дляБорода
Там для умивання, очищення, тонік і три креми ( день,ніч,спф). Все викинули?
Патриоточка
• 12 августа 2024
Ответ дляСтильна штучка
Ой да.
Борода• 12 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Це було років 5 тому, але так, постояло і викинула.