Сіточка• 11 августа 2024
Нормально виставляти у фб фото в купальнику?
Як думаєте? Родичі не з´їдять?
Бабульція• 11 августа 2024
Ответ дляСіточка
Є. Мало уваги приділяє
Знімайте купальник і йдіть в спальню
або навпаки. Йдіть і киньте в нього трусами
Рятівник Малібу• 11 августа 2024
Ответ дляЛюбительница
Не совсем :)
Иногда люди делятся моментами, эмоциями, красивыми интересными местами... достижениями себя, детей.
Цель фоток в купальнике/белье? Если она есть - ок, выставляйте. Если ее нет - то зачем?
Напевно попою похвалитися)))
Я тертий жук• 11 августа 2024
Ответ дляБабульція
Так нецікаво
Відправте фото свекрусі особистим повідомленням, щоб було ще цікавіше
Любительница• 11 августа 2024
Ответ дляСіточка
Так
Да, выставляйте. Порцию восхощения получите от других мужчин.
Рятівник Малібу• 11 августа 2024
Ответ дляСіточка
В мене гарна фігура.
І??? То на онліфанс вам)))
Сіточка
• 11 августа 2024
Ответ дляБабульція
Знімайте купальник і йдіть в спальню
Він всі вихідні сидить в комп´ютерних іграх, навіть поговорити нема з ким((
Я тертий жук• 11 августа 2024
Ответ дляРятівник Малібу
І??? То на онліфанс вам)))
А якщо там свекруха?
Рятівник Малібу• 11 августа 2024
Ответ дляЯ тертий жук
А якщо там свекруха?
То вже буде солідарність)))
Бабульція• 11 августа 2024
Ответ дляСіточка
Відключіть модем тихо, а далі трусами по морді його
Не пириживай• 11 августа 2024
Ответ дляЛюбительница
Не совсем :)
А цель выставлять свои достижения?
И какая цель в выставлении просто фотографий даже не в купальнике?
У всех прям выдающиеся страницы об успешном успехе их жизни?)
Бабульція• 11 августа 2024
Як діти уроки не вчать, модем виключала і все. Поки не зробили - нема інтернету
Бабульція• 11 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
А цель выставлять свои достижения?
В кого нема уваги від чоловіка - виставляє себе в трусах. Хто має проблеми - пише яка вона щаслива і успішна.
Сіточка
• 11 августа 2024
Ответ дляБабульція
З чоловіком так не пройде. Якщо поганий інтернет, у нього відразу кіпіш та перевірка роутера.
Бабульція• 11 августа 2024
Ответ дляСіточка
Одягаєтеся на вихід, модем в сумку і біжіть. Поки зрозуміє - ви вже далеко
Сіточка
• 11 августа 2024
Ответ дляБабульція
І куди піти?
Бабульція• 11 августа 2024
Ответ дляСіточка
І куди піти?
Гуляти, до мами, в подорож на кілька днів. Як буде дзвонити - трубку не брати.
Любительница• 11 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
А цель выставлять свои достижения?
В моменты эмоционального подъема. У моей подруги дочка - чемпионка европы по прыжкам в воду. Йоптиль, как тут не выложить и не поделиться. Мы в соц.сети все болеем - это будущей нашей страны. Она 100% дальше пойдет. Там фотки в купальнике, кстати.
Чтоб гордиться, для чего ж еще...
Вы вообще не мне, а себе отвечайте, с какой целью вы свои фотки в купальнике выставляете. У автора все понятно - холодный муж и банальный недотрах, нужна порция внимания чтоб выплеснуть сексуальную энергию. Ну надо значит надо. Пусть выкладывает.
Чтоб гордиться, для чего ж еще...
Бабульція• 11 августа 2024
Коли почне питати - кажіть, ти ж граєш й так, думала, що не помітиш мою відсутність. А модем випадково взяла. Пилюку витерла і механічно кинула в сумку
Не пириживай• 11 августа 2024
Ответ дляБабульція
Так об обычных фото что скажете?
Бабульція• 12 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Так об обычных фото что скажете?
Не бачу потреби повідомляти що де і з ким я їм і де буваю. Є родинна група, там ділимося. Батьки, брати і сестра. Брат мій дуже успішний бізнесмен, в нього взагалі нема соцмереж. От чесно - чим більше фото «щастя», тим більше розумію, що є проблеми
Не пириживай• 12 августа 2024
Ответ дляЛюбительница
Чтоб гордиться, для чего ж еще...
С чего вы взяли, что я выставляю фото в купальнике?
примитивно.
А гордиться дочкой без выставления ее фото никак не получается? До соцсетей и интернета детьми спортсменами не гордились?
Видите, любую ситуацию можно довести до абсурда. Любую. Иногда выставленное фото это просто выставленное фото
Тролю як можу• 12 августа 2024
Ответ дляБабульція
Моя сестра виставляє як вона вчиться танцювати на шесті, ото жесть. В неї є чоловік, наче адекватна жінка, але шо їй скажеш? Дивимося всією сімʼєю
Апладуємо всім домом.
На самому ділі це добре коли тобі пофіг на всіх і ти займаєшся тим що подобається незважаючи на думку оточуючіх, це здорові відносини до себе і світу.
Любительница• 12 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
примитивно.
Вы в праве делать то, что хочется вам.
Но если вы спрашиваете разрешения у незнакомых людей - просто ответьте для себя на вопрос Зачем? Будет понятнее стоит ли.
Бабульція• 12 августа 2024
Ответ дляТролю як можу
Апладуємо всім домом.
Я постійно думаю - що в неї не так? Проблеми в ліжку? Ну нащо ці відео?
Тролю як можу• 12 августа 2024
Ответ дляСіточка
І куди піти?
Якщо з модемом то і речі беріть і до мами ))))