Я з Сумщини. Шукаю прихисток від обстрілів. Допоможіть
Сумщина...моя рідна Сумщина((( Скривавлена останніми подіями. Вже місяць як прильоти по місту стали інтенсивними, а останні три дні просто неможливими, сидимо безвилазно у підвалі. Сьогодні під час відбію вилізла з нього, щоб дихнути повітря і в ці дві хвилини знову прильот. Такої потужності, що від вибуховуї хвилі мене відкинуло на незначну відстань....діти підлітки просто відмовляються підніматися з підвалу...описати наш стан коротко неможливо. Збираємо речі на виїзд. Курс на Львівщину. Бажано, щоб у населеному пункті були аптека, лікарня, магазин, школа...Дуже прошу, допоможіть підшукати житло не за всі гроші світу, бо беремо найнеобхідніше і не ясно, чи повернемось назад...Відгукніться, будь ласка! Вибачаюсь за сумбур, сподіваюсь на силу форуму
так, звичайно, що можна знайти.. Є повно невеликих містечок чи сіл з невисокою орендою. Залежно ким і як автор працює, чи є потреба шукати роботу.
Давайте посмотрим правде в глаза...В больницу и поликлиннику надо будет ездить каждый раз в город?По полтавской области знаю-каждый чих и пук отправляют в Полтаву.А там есть такие дебри,что автобус ходит 2 раза в неделю.Нк,это неважно все уже...автору это не нужно
Рассмотрите Черновцы. Тоже тихо максимально. Цены чуть дешевле чем Львов. Но тоже не дешево. Дочка там Мы у себя в Николаеве, нормально более менее, у нас половина Херсона .У нас недорого
Не знаю, не выглядывала, страшно. Вы там выше писали, что в Сумах тихо. Так может и сегодня ничего не было ? Тоже тихо было ночью, вернее ранним утром ?
Автор, выезжали в начале войны, Львовская область, Перемышляны. Небольшой городок, все для жизни есть - поликлиника, аптеки, куча магазинів. Очень спокойно. До Львова час на маршрутке. Дешевле чем во Львове, но сколько сейчас не знаю.
Автор,прошу прощения,я подумала вы бот.Хорошо,что открылись и прочла вашу тему ту о муже.Ну,это ваше личное ,а по поводу выезда,конечно уезжайте,я и до войны города меняла,то учеба,то замуж.Смотрите,я живу в ЦУ,большой город,работа есть!Народа тьма,бусиков нет и все цивилизованно,обычная жизнь.Классная педиатрия,ветеринары,все быстро,не дорого.Вообщем ок,мы спим всегда!Новости с инета.Открывайте олх,риа дом,фб обьявы,вы обязательно найдете!Совет-можно купить за копейки но село,и ближе к западной смотрите.Все у вас будет хорошо,быстрее только выедьте и отпишитесь потом.В фб мисцеви ради селищни и бесплатно предоставить могут
не знаю, що там в Полтавській області робиться, але я автору закинуті села на краю світу не пропонувала.. Золочів, Винники, Дрогобич, Самбір, Стрий, Жовква - невеликі містечка з чудовою інфраструктурою, з власними нормальними лікарнями і поліклініками, ніхто нікуди за кожний пук не відправляє, все на місці. Щодо сіл, які знаходяться недалеко від міст, то нас чудове сполучення, при потребі дуже легко дістатися.
Вам месяц так живется, а нам в Харькове и области, уже 2, 5 года под постоянными обстрелами живем.
Ну ми всі живемо під обстрілами,просто у вас там де каби дістають теж не багато людей лишилося.Не треба так,тим більше з сусідньою з вами областю,ми практично синхронно живем.
Ми були у вас в червні. Відпочивали. Було спокійно. Зараз потрібен спокій...можливо, це на місяць, а можливо...я не знаю((( просто плачу і все
Не плачте,вони від нас не відчепляться,але можливо це зараз піковий такий стан і потім буде легше,ми всі сподіваємось на це.Вони нас вже витріпали морально повністю.Кожен день читаю ваш міський чат,і завдяки вам тримаюсь бо ми чуємо лише відлуння ваших вибухів,а ви в цьому живете і працюєте.Їдьте кудись куди зараз буде можливість,потім буде видно,живемо одним днем.
так і є - одним днем, не відліпаючи від екрану телефону, бо моніторю, чи не летить на нас. працездатність на нулі. потроху збираю речі, підшукуємо житло...дякую вам!
Автор, дам Вам совет который мне дали 2 года назад здесь: выезжайте заграницу. Я с окупованной части Херсонщины. Ни разу не пожалела о своём решении. Если не дома, то уж там где безопасно и есть шанс построить все с ноля при должных усилиях. Сочувствую, держитесь и идите вперёд.
Ви прям в Сумах живете? Чи по якому місту прильоти? Ніби в Сумах не прилітає аж прям так.
Я не розумію людей, які не відрізняють Сумщину від м.Суми. Де я написала, що живу в Сумах? Я вже забембалась відповідати, що з Глухова. Глухів - це Сумщина, чи на іншому континенті? Так, це місто є невід`ємною частиною регіону. Стосовно обстрілів, от читаю, що 11 серпня було пошкодження цивільної інфраструктури. В офіційних зведеннях пишуть про постраждалих серед цивільного населення. Я знаю і про загиблих. Я на постійному зв`язку з місцевими волонтерами, журналістами, органами влади і володію дуже добре ситуацією. Дивує, що люди не знають обстановки в Сумах і на Сумщині в цілому, адже фокус уваги зараз сконцентрований на курщині, що межує з нами. І безпосередньо спостерігається обмін ударами з обох сторін. Як такі елементарні речі вимагають якихось пояснень? Я вже багатьом тут відписала - приїзжайте у Глухів, щоб впевнитися, що я жива людина, а не ’копірайтер’, і що доводиться відчувати всім жителям нашого міста. Ще місяць тому і в нас було відносно спокійно, як і в Сумах. Нині ситуація вкрай загострилася, бо Глухів знаходиться в 12 км від кордону. Сподіваюсь, вичерпно відповіла.
Автор, допомогти і підказати по темі нічим не можу, але щиро і відверто Вам співчуваю, бажаю якомога швидше вибратись з цього кошмару, нехай у Вас все налагодиться🙏🙏🙏
Львов с Харьковом по безопасности и близко не сравнить.... В Харькове даже тревоги не успевают реагировать на прилеты часто.....Сначала бахнет потом воет... Вы вообще из Харькова что такую чушь пишете? Во Львов ККБы не долетают. И дроны разведчики целыми днями над городом не кружат. Разницу улавливаете? Подземная школа???? А Ваш ребнок туда ходит? Или че рекламируете??? Мой ребенок ходит. ЧЕРЕЗ ДЕНЬ всего по 3 урока.....Тоесть 25% учебного времени очно!!!! Остальное все онлайн. Это конечно лучше чем ничего. Но не сравнить ЗУ где дети ежедневно в школу ходят
Однако вы не выехали во Львов