Галябалована• 11 августа в 23:57
Відпустка в Карпатах з чоловіком
Плануємо відпустку в Солотвино з чоловіком , в минулому році були з дитиною вдвох, дуже сподобалось. Можливо хтось знає яка там ситуація з ТЦК , все таки прикордонний населений пункт . У чоловіка бронь .
Светка-пипетка• 11 августа в 23:59
Як бронь то в чому проблема. Ми їхали туди, ніде не зупинили, нікого не було. По дорозі назад в вінницькій області спинили, глянули воєн у 10 секунд і побажали щасливої дороги.
Галябалована
• 11 августа в 23:59
Ответ дляВам телефонограмма
Щодня теми. Ще ніхто не писав про бусики
Про які бусики?
Вам телефонограмма• 12 августа в 00:00
Ответ дляГалябалована
Про які бусики?
Пакування в машини. Бронь діє в без проблем відпочивайте.
Галябалована
• 12 августа в 00:01
Ответ дляСветка-пипетка
Сьогодні почула від знайомих, що в прикордонній зоні , можуть спинити , і навіть затримати , типу ухилянт і плануєш втечу((
Радикальная• 12 августа в 00:02
Ответ дляГалябалована
Ясно що можуть не впевнений нехай не їде
Галябалована
• 12 августа в 00:03
Ответ дляВам телефонограмма
В мого також , держ. служба
Файна_зупка• 12 августа в 00:03
Мой не захотел ехать. Бронь бронью, но это не отдых постоянно дёргаться.
Дюагональ• 12 августа в 00:04
Даже не доедет. Там кпп много. Проверяют тщательно) если нет брони, то очень интересное может быть приключение. Ребята с бронью в Косино долгоооо объясняли, что не собираются плыть через Тису.
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:04
Якщо в чоловіка бронь, то яка різниця, яка ситуація і Чернівцях. В чоловіка й його підлеглих бронь, вільно переміщаються по Україні, переважно Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська й Закарпатська області, в тому числі курортні регіони
Галябалована
• 12 августа в 00:04
Ответ дляФайна_зупка
Мій не переймається, багато їздить по роботі по іншим областям.. це я переживаю
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:05
Ответ дляГалябалована
Бред. Просто проверяют документы, даже военник не просят, только паспорт
Галябалована
• 12 августа в 00:06
Ответ дляДюагональ
Восени їздили в Буковель, все норм було, але ж це не прикордоння ..,
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:06
Ответ дляФайна_зупка
А чего дёргаться?
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:06
Ответ дляДюагональ
Нет там ’много КПП’, не сочиняйте
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:06
Ответ дляГалябалована
Чому?
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:07
Ответ дляГалябалована
А в чому ви бачите різницю? Там просто прикордонники документи перевіряють
Белая котичка• 12 августа в 00:08
Ответ дляКурочка-чубаточка
А чего дёргаться?
То така бронь, значить, липова
Галябалована
• 12 августа в 00:08
Ответ дляБелая котичка
Так якщо бронь, то яка різниця, що там з тцк?
Та хз.. ось колега з відстрочкою повернувся з Одеси (( спинили, затримали, відпустили тільки за умови , що сплатить штраф 17 т, по їх базі він у розшуку(( відстрочка законна, видали в Києві…
Радикальная• 12 августа в 00:09
Ответ дляГалябалована
А що ви тут хочете почути?
Путающаяся• 12 августа в 00:09
Коли вже тих держслужбовців нарешті броні позбавлять!? Як і багатодіторобців.
Радикальная• 12 августа в 00:10
Ответ дляГалябалована
То їдьте в Одесу, чого в Закарпаття пертися
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:10
Ответ дляБелая котичка
То така бронь, значить, липова
Автор пише - держслужба. Чоловік теж держслужбовець, проблеми немає з переміщенням Україною
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:11
Ответ дляГалябалована
А ваш в Резерві в розшуку? І мого ’дані оновлені’, ’відстрочка до закінчення військового стану’. Щоправда, до Резерва справа жодного разу не доходила
Белая котичка• 12 августа в 00:12
Ответ дляГалябалована
Брєд. Значить пізно оформив, або вчасно не оновив дані. Якщо все оформлено правильно, штраф не виписують, або оскаржується у суді
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:12
Ответ дляПутающаяся
З якого дива?
Галябалована
• 12 августа в 00:12
Ответ дляПутающаяся
Так а хто Вам заважає? йдіть також в Держ . Структуру 🤦🏼♀️ або робіть дітей)
Курочка-чубаточка• 12 августа в 00:12
Ответ дляБелая котичка
Й ти сам бачиш в Резерві +, якщо в тебе щось не в порядку