Морожена_курка• 12 августа 2024
Які здорові звички ви додали до свого життя з віком?
Клептоманка• 12 августа 2024
Ирригатор или зубная нить вечером+ чистка у стоматолога раз в 6 месяцев.
Гинеколог и анализы 1 раз в год.
Маски для лица 3 раза в неделю
Стакан воды утром.
Жирное, жареное, солёное, алкоголь - редко
Гинеколог и анализы 1 раз в год.
Маски для лица 3 раза в неделю
Стакан воды утром.
Мастер Класс• 12 августа 2024
Меньше вживати алкоголю. Меньше спілкуватися з людьми, які тобі неприємні. Ні з ким не сваритися, просто змовчати. Ні на кого не ображатися, пропускати мимо.
Паратруперсупер• 12 августа 2024
Режим сну: засинаю о 23-23:00, прокидаюсь о 8-9 без будильника. Харчові звички: більше поліненасичених жирів, менше насичених жирів і цукру, глютену. Режим пиття: мінімум 1,5 л чистої негазованої води на день. Спорт: почала ходити на йогу, танці, кінезіотерапію. Удома роблю ЛФК і свої вправи на розтяжку спини, ніг, також конкретно зараз роблю упор на тріцепси й косі м´язи в силових/кардіо. Цифрова гігієна: не хапаюсь за телефон одразу після пробудження і не залипаю безпосередньо перед сном. Догляд: використовую дієву косметику за рекомендацією дерматолога, наношу СПФ.
Для порівняння, як було раніше: засинала о 2 ночі, ледь проклиналася о 12, якщо без будильника. Муки зі сном все життя. Харчування складалося з насичених жирів, ковбас, білого хліба і глютена, на який в мене алергія (як з´ясувалося пізніше) і цукру (шоколаду) на 100%. Пити могла 1 склянку води/соку в день і то не кожен день (чомусь не відчувала потреби, хоча в мене було багато проблем саме через зневоднення). Спортом не займалася в університетські роки, в школі була найнезграбніша і найслабша в класі, ледь витягувала на ’3’ нормативи. Телефон 24/7. Догляд за моєю проблемою шкірою був будь-який, окрім того, котрий насправді був потрібен. Через це 13 років страждань з акне тяжкого ступеня.
Паратруперсупер• 12 августа 2024
Коментарі нагадали про ірігатор: користуюсь приблизно 9 місяців, до цього найпростіша щітка. Зуби стали біліші рази в 3, дуже суттєво
Тримбулька• 12 августа 2024
Менше нервуватися через якісь дрібні побутові речі, та менше перейматися через думку якихось сторонніх людей.
Бо зрозуміла, що таки дійсно все йде від нервів в першу чергу. А зараз і так є через що хвилюватися, так що навіщо додавати собі ще й дріб´язкове?
Засомневаю• 12 августа 2024
Бросила курить траву и сигареты
Стала спать одна в комнате
Принимаю людей такими, какие они есть
Стала ездить на море 4 раза в год
Стала спать одна в комнате
Принимаю людей такими, какие они есть
Стала ездить на море 4 раза в год
Дайте подумать• 12 августа 2024
Спати мінімум 8годин по можливості 9-10. Не звертати уваги на різні дрібниці, не варті моїх нервів. Взагалі не нервувати і сприймати спокійно.
КонхфЭдкаТузик• 12 августа 2024
Ответ дляПаратруперсупер
А який саме у вас ірігатор? Дякую
Бабуся мороз• 12 августа 2024
Тренажерка і басейн,чистка зубів,проф обстеження і аналізи.Сьогодні здала маркери вірусного гепатиту в і с,холестерин,віт д і загальний крові.
Булку Дай• 12 августа 2024
Поху..зм на чужое мнение.
Из за этого круг общения сократился, но ментально стало легче
Дюйм оф о4ка• 12 августа 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ви не працюєте?
Воленс-неволенс• 12 августа 2024
Не обращать внимание на мнение других. Общаться только с тем, с кем хочется. Меньше алкоголя, еще больше прогулок на свежем воздухе. Массаж. Здоровье и раньше раз в полгода проверяла, здесь ничего не изменилось.
Паратруперсупер• 12 августа 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви не працюєте?
Зараз ні, але такий режим був і під час роботи 5/2 8:00-17:00