Скляна миша• 18 июля 2024
Як виписати дитину з квартири? Дитина за кордоном
Чи можливо це зробити? І як? І ще дитина власник частки квартири. Підкажіть, будь ласка, які мої дії? Читаю що виписати людину можна через дію, але до кінця не зрозуміла чи стосується це дітей.
Пс: квартира моя, дитина (неповнолітня) теж моя, у нас все нормально))) але квартиру треба продати.
Скляна миша
• 18 июля 2024
І написано що можна виписати і треба десь прописати.. нам не треба прописка в Україні вже. Що у таких випадках? Дякую. Ще читаю що співвласник не може виписати іншого співвласника.. це труба((
Фантазерша• 18 июля 2024
Якщо неповнолітня, то сама може знятись з реєстрації через дію.
Якщо малолітня, то там має бути згода батька.
Холодная каша• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Автор, вы шутите?
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Якщо дитина власник частки, то так просто виписати не можна
Тільки через суд?
ЗновЗдоров• 18 июля 2024
Ребенок имеет в собственности часть квартиры. Продажа через опекунский с обязательной пропиской на новом месте, с условиями не хуже предыдущих
Холодная каша• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Ні, я серйозно.
Опекунский совет. И кто вам даст разрешение продать долю ребенка и оставить его на улице?
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Дитина не житиме в Україні, нам немає куди прописуватись в Україні
ЗновЗдоров• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Значит не продадите квартиру
Холодная каша• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Есть документы про новое гражданство? Есть документы про выезд на пмж?
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляХолодная каша
Ну я сама їй частку майна і виділила взагалі-то. Я зрозуміла, це гемор ще той буде.
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляХолодная каша
Внж є
ЗновЗдоров• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
правильно думаете
Холодная каша• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Без разницы где человек взял имущество. Оно у него есть. Лишить права собственности… Как вы это представляете?
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
правильно думаете
Тобто спочатку треба якось частку дитини переписати на себе, так? А потім вже виписувати.
ТрамвайGirl• 18 июля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Нікому не потрібна та пропіска
Питання про власність
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
А як ви продавати будете?
Хз. Чесно не знаю, 14 років у мене не виникало це питання.
ТрамвайGirl• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Дитина власник. Що ’переписувати’?
Обоже...
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляХолодная каша
Внж не подходит
То що робити? Невже немає виходу тепер.
ЗновЗдоров• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Вы не сможете это сделать. Получается Вы забираете у ребёнка часть его собственности
Холодная каша• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
То що робити? Невже немає виходу тепер.
Ждать 18 лет
Скляна миша
• 18 июля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Дитина власник. Що ’переписувати’?
Обоже...
Ок, як дитина може позбутися тепер цієї частки квартири?
ТрамвайGirl• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
То що робити? Невже немає виходу тепер.
Є вихід, чекати повноліття, як дитина буде мати право розпоряджатися своєю власністю
Холодная каша• 18 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
Через опекунский совет, если сможете предоставить ребенку более лучшее жилье