Добрая свекровь• 12 августа 2024
Мені потрібен психолог (
Це мій другий шлюб .від першого шлюбу маю доньку .Одружилася вдруге ,планували дитину і ось коли я дізналася ,від себе такого не очікувала. Я не відчула якоїсь радості ,якась ненависть ,ніби я не хочу тієї дитини. Чоловік щасливий ,а мені хочеться лишити все і тікати. Що зі мною
Дайте вподобайок• 12 августа 2024
Скільки ви вже разом з чоловіком? Які відносини між чоловіком і вашою донькою?
Король дивана• 12 августа 2024
Мабуть з першим шлюбом пов´язано, нахлинули старі негативні відчуття, якщо відчуваєте потребу то зверніться
Добрая свекровь
• 12 августа 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Два роки ,відносини чудові . Взагалі у сім´ї все добре. Я рік лікувалася і ми планували цю вагітність ,у нас не виходило . Мене це дуже пригнічувало ,і зараз я не можу пояснити цей стан
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2024
098-189-3515 - это телефон благотоврительной организации Каритас. прямо сейчас можете позвонить, и сказать что вам очень плохо, прямо ,очень, страдает и беременность и старшая девочка, вам уже завтра дадут психолога по телефону или видеосвязи, и лично можно в киев ездить
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
значит вы в этом не виноваты, и не можете влиять на такое плохое состоняие ’возьми себя в руки, просто радуйся животику’.
вам нужна помощь именно от третьих лиц.
Добрая свекровь
• 12 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вам нужна помощь именно от третьих лиц.
Дякую
Королева спама• 12 августа 2024
Такая же ситуация. Муж и мои дети от первого брака рады до безумия, а я рыдаю целыми днями
Добрая свекровь
• 12 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Я так готувалася і якась ніби ненависть в середині,я не можу себе побороти .
Меня не звали• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Психіка дивно працює. Коли треба радіти, людина навпаки чомусь сумує. Якщо ви рік лікувались, то можливо вас турбує те, як буде протікати вагітність, чи все буде добре з дитиною, чи виправдаєте ви чекання нового чоловіка , як поставиться до цього донька і т.д.
Взагалі, ви і самі знаєте, чого впадаєте у відчай. Проаналізуйте думки, які вам зараз приходять в голову.
Сценарії, як з першим чоловіком, трапляються вкрай рідко. Це інша людина, інший поворот в житті. Це можна відкидати.
Вважаю, боятись вам нічого, просто живіть і робіть все спонтанно. Що б не трапилось, віднесіться до цього, як доросла людина. Тим більше , поряд люблячий чоловік .
А, взагалі, налаштовуйтесь на позитив. Все буде добре. Всі ми люди, і страхи та сумніви - невід´ємна частка життя.
Мовчу, але хочу• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ваше спасение не психолог, а няня для детей круглосуточно. Вспомните мой коммент.
Язикувата Хвеська• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
ваше состояние нормально. вы просто не привыкли/не поверили. проблема не в вашей реакции, а в том, что вы ’предписали’ себе радость и восторг, но не испытываете их, и из-за этого чувствуете вину
это из той же оперы, что насмотреться на инста-профили всяких тюнингованных див, а потом сидеть и париться, что ты не такая же и жизнь твоя-дерьмо)
Тюрюнь_Тюнь• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Первая беременность как протекала? С первым ребенком были проблемы в первый год?
Шотуткоїться?• 12 августа 2024
Потому что вы морально не отпустили еще первый брак , разрыв физически произошел , а психологически на подсознательном уровне-нет . И беременность новая , это понимается как « конец 100% , пути назад уже не будет» вот вас и рвет .
Добрая свекровь
• 12 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Так а що робити
Сладкий лимончик• 12 августа 2024
Уявіть,що ви втратили свою вагітність. Вам стане дійсно легше чи ні?
Царівна Жабка• 12 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Можливо, вплив гормонів?..