Магазинная помидора . Уже месяц, она твердая . Не портится вообще
В мисках с огорода, наши помидоры .
Мягкие , долго не лежат, начинают портится .
Магазинную оставила ради интереса , сколько она пролежит.
Покупали магазинные помидоры , так как не было ещё своих.😅
В мисках с огорода, наши помидоры .
Ольга.Д.О.• 12 августа 2024
Если помидор без трещин и каких либо повреждений кожицы, плюс сорван зеленоватым, он и 3 месяца может пролежать.
Дисней_Кребо• 12 августа 2024
Є сорти, що для реалізації вирощують. Там цупка шкірка і зберігаються добре декілька мясяців. Сливки якщо восени купити - до нового року лежать у холодильнику.
В минулому році були помідори на дачі Бобкат . Там шкірка доволі цупка. На насіння відібрала, пролежав місяця 3-4 і так м’яким і не став.
Ввибрала насіння, вже потім дочитала, що гібрід.
Ті, що домашні у вас в мисці - то сорти з тонкою шкіркою, погано транспортуються, м´якіть соковита, а шкірка ніжна, довго не лежать. Магазинний в руці - тепличний, зірваний зеленуватим, тверда м´якіть, товста шкіра, він лежатиме ще довго. А якщо ви зараз купите в тому ж магазині грунтовий помідор того ж сорту, що і ваш домашній, він так само скоро зіпсується, як і ваш - ніякої магії
Ответ дляThatsme
На смак звичайно різні вони, запаху магазинний немає ніякого.
Я вибирала в магазині тоді щоб був мʼякший щоб одразу можна було їсти
Ось цей один завалявся , залишу його . Реально цікаво скільки він пролежить
Ответ дляДисней_Кребо
Є фото ?
Ответ дляДисней_Кребо
Я люблю валове серце , це мій топ
Дисней_Кребо• 12 августа 2024
Ответ дляGirlSuper
Я люблю валове серце , це мій топ
Якщо найсмачніші на мій смак, саме для їжі, салатів. Ось такий рожевий ’Медвежье сердце’ , полосатий ( не знаю сорт) - вони без звичної кислинки , більш солодкі. Ну і помаранчева сливка -’Минусинские стаканы оранжевые’.
Ответ дляGirlSuper
Я люблю валове серце , це мій топ
Рожевий, волове серце, хурма - це дуже нетранспортабельні сорти, в них тонесенька шкірочка, вони не лежатимуть ніколи довго. Якщо волове серце вродив великий, то ви його тільки на стіл покладете, то від своєї ваги під шкіркою, де він лежить, уже вмятина, через пару днів там прозоре робиться і починає псуватися. В принципі, всі салатні так