Дуб береза• вчера в 10:53

Подивилась зворотній бік направлення- я в шоці(

В районній лікарні роздрукували два направлення. Вже вдома подивилась: мабуть, через дефіцит паперу, надруковано на використаних листах. А на них дані хворих: прізвища, дати народження, адреси, діагнози ( всі чоловіки). От це нормально?
Пэрисхилтонша• вчера в 19:35
Ответ дляКрайня невістка
Где дно?Нищенские зарплаты и сумасшедшие требования в той медицине,особенно сейчас?Так вы ж все верещите-знали ,куда шли,меняйте работу.Ну и?Нет ни персонала ни бумаги,нихрена,что вы хотите?Вот и лечитесь сами,а не ходите за направлениями.Уколыхали тем дном,особенно, когда одни медики только должны фронту,больше ж никто не нужен,ни швеи,ни повара,ни бухгалтера. Правильно и детают,что началось массовое увольнение,вот теперь всё сами,чтоб не были такими разумными.
Не только в медицине, везде в бюджете. Финансирования нет. Полные ставки 3-5-7 тысяч грн, меньше минималки при бешеных ценах. Единая тарифная сетка (медицина, образование, культура) убожество и издевательство с людей.

Инфотуфелька• вчера в 19:42
Ответ дляДуб береза
Всі мешканці мого району, деякі в сусідніх будинках
Автор, ви якась шугана?
Инфотуфелька• вчера в 19:44
Ответ дляДайте згадаю
Тем,кто рвет жопу за ’реХворму’ медицины... Хочется натолкать мордой в говно..
Пошла на УЗИ..’постели е свой свитер’- первый перл..
Ухрюкала эта дура меня гелем и на мой вопрос :’чем вытереть’..ответ:’не знаю’...
Вытиралась свитером своим .
Тупые дуры и овцы верят в покрашенная...
О том ,что не госпитализируют...промолчу...
Пожрите....
При совку узд не було, ви не хочете реХформ,, не ходіть на нові технології, рентген, гемоглобін, шоє
Престидижитатор• вчера в 20:22
Ответ дляТундиринда
Таким як я - байдуже.
Ну хіба що ви заразні. От якщо я дізнаюсь, що у вас туберкульоз, то в один ліфт з вами не зайду. А ви б зайшли з туберкульозним сусідом?
А ви уявіть, що у вас якийсь діагноз. Хотілося б, щоб усі сусіди знали? І ваше життя перетворили на жахіття.
А з приводу сексу, то кожен думає за себе. Використовуйте презерватив і буде вам щастя. Якщо ви спите з малознайомими, звичайно. У інших випадках боятися вам нічого.
Жена_КотораяСтена• вчера в 20:38
Ответ дляРозумна Губка
Трохи не по темі, але може хто підкаже: сімейний оформив мені направлення до імунолога, на телефон прийшло номер направлення, де його можна знайти і роздрукувати? Вибачте за тупе питання, я взагалі хз, завжди сімейна роздруковувала, а це питання вирішувалось в телефонному режимі. Мені треба роздруковане, а я не знаю де його знайти. Думала, що в особистому кабінеті( через хелсі чи як воно, а там немає).
Має бути в повідомленнях (смс), п також в саму додатку хелсі - по центру знизу кнопка «медкарта», відкриваєте її, а там буде «направлення»
Тундиринда• вчера в 20:52
Ответ дляПрестидижитатор
У вас такі кончені сусіди, які сміються з хворої людини? Ну тоді вони знайдуть будь-який привід, не обов´язково хворобу. Чи жахіття від співчуття? А може, вони на лікування скинуться, або порадять кращого спеціаліста. Чому ви думаєте лише про погане? Судите по собі?
Також врахуйте, що вам обов´язково треба ходити не до тих лікарів, до яких ходять сусіди. А раптом ви зустрінетесь з ними біля кабінету? А раптом в кабінеті нема звукоізоляції і вони чутимуть з коридору? Тут була така тема, авторка обурювалась приблизно так же страшно, як і ця з роздруківками.
Отже, чим таким жахливим треба хворіти, щоб було чого боятися? В роздруківці таких діагнозів не було.
культУра• вчера в 21:04
а шо направления нужно печатать??? у меня по смс и в михелси они давно

Ненька наша• вчера в 21:14
Ответ дляДайте згадаю
Вытиралась свитером своим .
Пожрите....
Ну і до чого тут реформа? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Піпець. Таке було і до реформи, ні? 🤦🏼‍♀️
Ненька наша• вчера в 21:17
Ответ дляДуб береза
Я просто написала, що таке може бути. І інформація про вас отак просто перестане бути конфіденційною. Отоді ви навряд чи будете роздавати тупі поради про «купіть папір»
Я вас розумію. Нам у садочку вихователі роздали роздруковані, типу, бланки, де потрібно було вдома записати щось там. Ок. Дивлюся - а позаду інформація про сім´ї дітей нашої групи: хто одружений, хто розведений і сам виховує, хто малозабезпечений тощо. Чесно, мені було неприємно ((
ПС папір батьки самі купують у групу, повністю.
Великий сатирик• вчера в 21:20
Ответ дляПэрисхилтонша
Ви впевнені, що скрізь виділяють кошти? Чотири роки в нас нуль на канцтовари. І їх багато потрібно, але фінансування нема і крапка. Культура. На прозорро перевіряла, не було закупок.
Звісно медицині більше завжди виділяли, але хто зна чи достатньо , в нашій країні все можливо.
Я трохи стикалася раніше з фінансуванням, знаю, як це робиться.
Моя мама в культурі працює. Теж казали нічого нема, на опалювання навіть нема, зарплатня без всіляких пляшок, люди мерзли зиму на роботі. А тепер судова справа відкрита на директора, шукають, де ділося.
Пэрисхилтонша• вчера в 22:13
Ответ дляВеликий сатирик
Тобто на рівні директора ділося? Навряд чи це можливо. Я в бібліотеці працюю. В нас все по грошам не директор бібліотечної системи району вирішує, а міський і районний відділ культури. І бухгалтерія загальна на всі заклади, і бібліотеки, і школи мистецтв, і музичні, і будинки культури. Нема ніякого окремого доступу до грошей. Який бюджет дали зверху, тим директор і розпоряджається, а його дають по мінімуму тільки на зарплатню і все. Й то минулі роки і свої рахунки були, і недоплати. Я завідувачкою працюю, тому точно знаю, що грошей не дають. Хоча одного разу чула від співробітниці, коли треба було скидуватись, що не може такого бути, може ти десь діваєш ті канцтовари. Людям , які не дотичні, важко повірити, що дійсно нічого не виділяють. До війни щорічно купували за бюджетний кошт, але все одно значно менше, ніж потрібно.
Крайня невістка• вчера в 23:42
Ответ дляПэрисхилтонша
Да,абсолютно согласна. Но тут же мнение-не нойте,найдите ещё 5 работ,с ног упадите,а там и сдохнуть можно или меняйте работу.Можно подумать, что есть выбор,особенно в малых городах и областных центрах.Чтоб дали 50-100 грн за услугу и тут с головы до ног обгадили.А лечиться,учиться,чтоб смотрели в садах детей,хотят все.Тут за 40 тыс вон многие писали и жопы не поднимут,потому что рано вставать,а медики,учителя всё должны сами,купите им разумным и ручки,и бумагу,и салфетки гель вытереть на УЗИ,тоже мне прЫнцессы.Вот реально хочется, чтоб все лечебные и учебные учреждения закрылись в один миг,чтоб сполна ощутили все прелести и начали ценить этих людей,а не пальцы веером,сопли пузырями,да я вся такая-растакая,да я сейчас тут всех построю.
А то ты глянь,50 тыс им на семью ни о чем в Киевах,а жалобы строчить на людей,которые 5-8 тыс имеют-это им за счастье.Уколыхали уже,причём все.На работах людям жизни не дают со своими требованиями,так тут ещё и такие,подобные авторице.Я б вообще ничего не распечатывала,а при том,сколько нету света и МИС ’лежит’ ходили б они за электронками долго и нудно,чтоб меньше времени было вычитывать,что там на другой стороне направления написано.
Реально, до абсурда доходит уже,врачу,медсестре,учителю,да даже санитарке скинуться на всё,чтоб им комфортно было или что?Дурдом на выезде.
Великий сатирик• вчера в 23:47
Ответ дляПэрисхилтонша
Так, директор економив бюджет для своєї особистої користі. Це вже доведено, на жаль. Гарна людина, здавалося.
Престидижитатор• вчера в 23:53
Ответ дляТундиринда
Один нормальний, інший ні.
Лікарська таємниця не просто так придумана розумними людьми.