Я одинока мама і на період декрету три роки отримувала допомогу як одинока мама і + як малозабезпечена. Кожні півроку ходила оновлювала дані, щоб ці 2 допомоги продовжили, там треба нести довідку про доходи за останні 6 місяців. В липні я вже вийшла на роботу з декрету, зарплата в мене 44 тис. грн., тому я вже не буду вважатись малозабезпеченою. Але я оформила ще на півроку допомогу як одинока мама, тому що по доходам за останні півроку, а точніше там треба було нести довідку про доходи за 3 квартал 2024 - 1 квартал 2024, у мене дохід був малий, я ще не працювала. Раніше, коли я оформляла допомогу як одинока мама, то як малозабезпечена теж одночасно, там працівниця яка оформлювала, ставила галочку що як малозабезпечена теж, а в цей раз мені оформили тільки як одинока мама, а про малозабезпечена ні. Я не спитала , бо подумала, що вже не маю права. Подруга мене запевняє, що я маю право ще на півроку оформитись, як малозабезпечена. Хтось оформляв допомогу малозабезпеченій сімї вже після того, як вийшов на роботу? Чи маю я не неї право? І чи не буде це потім проблема, адже я працюю на державній службі і зобовязана подавати довідку про доходи, тобто, якщо мені призначать цю допомогу, то буде на писано, що, наприклад, в період з вересня по грудень я отримувала і зарплату, я соцдопомогу як малозабезпечена, чи не буде це конфліктом?
Ответ дляБриджит_Фрикандо
С зарплатой 44 тыс . вы точно не малообеспеченная, так что нет вам не будут ещё помобие платить.
Я это прекрасно понимаю. Но есть НО, пособие назначают на основании справки о доходах за ПОСЛЕДНИЕ ПОЛГОДА. А на основании этой справки и ПО ФАКТУ за последние полгода я действительно была МАЛООБЕСПЕЧЕННОЙ. Я потому и спрашиваю совета.
Говорю відверто• 12 августа 2024
Автор, то что вам тогда не поставили - вы врятли добьётесь денег за тот период, а за новый - идите подавайте заявления какие хотите - они ваши доходы посчитают и ответят что не положено
Говорю відверто• 12 августа 2024
Ответ дляОля Киевлянка
Да причем тут от кого я рожала детей, это мое личное дело. Три года я была в декрете, и законно получала соцпомощь, причем первые полгода декрета я эту помощь не получала, потому что в собес надо нести справку про доходы за последние полгода и мне нужно было ждать. Потому и спрашиваю, ведь по справке за последние полгода у меня доход маленький, что дает мне право оформить эту соцпомощь. я только недавно вышла на работу
Пока в справке доход не превышает их пороги, вам дадут помощь ещё на 1 период
Xвостокрутелка• 12 августа 2024
Якщо ви в держави взяли лишне, що вам не положено, і ви не повідомили про зміну доходу вчасно,то можуть без проблем змусти вас повернути кошти і пільги.
Ответ дляГоворю відверто
Спасибо за ответ. Я как бы это понимаю, что по справке за последние полгода я имею право оформить еще на один период, но переживаю, как потом будет в декларации о доходах : ведь будет видно что я получала и з/п и соцпомощь в одном месяце. В декларации ведь не указано, что эта соцпомощь за прошлый период. Не будет ли потом у меня проблем из-за этого.
Ответ дляXвостокрутелка
Мені лишнього не треба. Я так розумію, цей вид допомоги має зворотню дію, вона призначається на основі даних про доходи за останні півроку. Я перші півроку декрету, коли вже і з/п не було, не могла оформити цю допомогу, чекала поки в цій довіді буде по нулям, але ж жити за щось треба було. То і влізла в кредит, та і потім, разом з соцдопомогою, все рівно не вистачало.
Говорю відверто• 12 августа 2024
Ответ дляОля Киевлянка
Этого я не подскажу, не сталкивалась
Таракашечка• 16 августа 2024
Ответ дляОтжигающая
Непогані в Україні зарплати на держслужбі.Бізнес би позаздрив
І не кажіть, сама в шоці, маю маленький магазин, то в нормальні місяці ледь до 25 доходить з/п, бо оренда, податки, ком послуги.,а тут при 44 тисячах ще і допомогу питає чи дадуть😏