Потішаюся• 12 августа 2024
Вы считаете себя красивой?
С учетом, если чуть накраситесь и приоденетесь
Результат:
вже голосів:
50 (50%)
Да
18 (18%)
Такое себе..среднячок
17 (17%)
Нет
15 (15%)
Красивая и без макияжа
Кредитная• 12 августа 2024
Когда как. Иногда считаю красивой,а иногда что-то в голове перемыкать и считаю уродиной и вещи все уё*****
Не знаю от чего это зависит
Забагаловка• 12 августа 2024
лицо да симпатичное, фигура песочные часы, но лишнего веса 5кг
Так что даже не знаю, что ответить
Снегурочко• 12 августа 2024
С самооценкой все окей (но в глубине души иногда пмс козни строит )))
Голубая фишка• 12 августа 2024
Я не крашусь,считаю себя не прям красивой,но приятной и нормальной
Дама с собачкой• 12 августа 2024
Вважаю себе страшною, але з віком навчилася упаковувати цей жах ніби це такий стиль. Нічого. Працює.
Борщик• 12 августа 2024
Ні. Я реалістка, розумію що я не вродлива в звичайному розумінні. В молодості вигравала за рахунок гарної фігури, ефектного одягу, самооцінки. Зараз планую робити операцію, бо хочу дійсно стати гарною, щоб без лишніх марафетів почуватись ефектною.
Дама с собачкой• 12 августа 2024
Ответ дляСусановна
Раньше считала, работала моделью
Сейчас смотрю на себя, обычная
Ну Ви як мінімум мали дані, щоб працювати моделлю) А типажі різні бувають.
А_я_ЛОЖУ!• 12 августа 2024
Я без макияжа красивая, а толку с этого, Бог внешними данными наградил, а умом обделил(
Дама с собачкой• 12 августа 2024
Ответ дляБорщик
Вибачте, скільки Вам років? Ви у віці згодні на операцію, щоб для когось бути гарною? А як же ризики, як же Ваше тіло?
Борщик• 12 августа 2024
Ответ дляДама с собачкой
Вибачаю :) 38. Я не писала, щоб бути гарною для когось, я хочу бути гарною для себе. З моїм тілом усе в порядку, мова про обличчя. А ризики? Ну наше життя щодня наповнене ризиками
Дама с собачкой• 12 августа 2024
Ответ дляБорщик
Вибачте, Ви так написали ’в молодості’) 38 років та ж Ви ще молода.
Борщик• 12 августа 2024
Ответ дляДама с собачкой
ок, потрібно було написати ’в юності’
Дама с собачкой• 12 августа 2024
Ответ дляБорщик
ок, потрібно було написати ’в юності’
Якщо не секрет яку хочете зробити операцію? Ніби найбільш популярні на ніс, блефаро, і підборіддя. У мене самої ніс як праска, але я б не оперувалася, страшно, а результати часто дуже погані, гірше ніж було до.
Борщик• 12 августа 2024
Ответ дляДама с собачкой
Рино. Все інше мене влаштовує.
Смайлик• 12 августа 2024
Была да,сейчас страшко.Смотрю на фото в id карте 5 летней давности и прошлогоднее в загран- как можно было так постареть за 3 года((
Смайлик• 12 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Первый раз такой самокритичный пост встречаю тут
Дама с собачкой• 12 августа 2024
Ответ дляБорщик
Рино. Все інше мене влаштовує.
Подумайте ще раз, а ліпше почитайте форуми пластичної хірургії. Ліпше свій ніс який дихає, ніж кривий після рино і не дихає, це найскладніша операція.
Борщик• 12 августа 2024
Ответ дляДама с собачкой
На форумах зазвичай пишуть негатив, так заведено у нас. Скаргу написати це святе діло, а от подякувати можна і забути. Чи часто ви бачили людину яка пише позитивний відгук про відвідування будь-чого, чи то салону краси чи установи? Зазвичай такі відгуки куплені, навіть за умови дійсно сервісу високого рівня замовник платить за позитивні відгуки. Інша справа скаргу накатати. Варто лише адміністратору не на 32 зуби посміхнутись, уже сервіс був поганий. А якщо дійсно якась проблема, то уже скандал закатає кожна! Дякую що ви турбуєтесь за моє здоровʼя, та я достатньо начиталась відгуків на різних ресурсах і усвідомлюю можливі ризики