Шопингмонстр• 12 августа 2024
Вам репетитор дає домашні завдання? Які?
Вивчити 50 слів це нормально?
Накладні мюслі• 12 августа 2024
Да, учить слова, делать упражнения с этой же лексикой и по той теме из грамматики, которую проходили. Аудирование делать.
Ну может не 50, но слова учить надо. Ниоткуда они к вам не прийдут. Что выучите, то и будете знать.
Бджолина королева• 12 августа 2024
Я з репетитором не займаюся, але донці ніколи не задають домашку одного виду, завжди йде відпрацювання декількох напрямків - аудіювання, читання, лексика, граматика, письмо.
Для вивчення лексики використовують квізлет картки - - тут можна вбити слова які ви вчите і гратися з ними у різний спосіб, паралельно вивчаючи.
Водійка хімарса• 12 августа 2024
Якщо для вам це адекватне навантаження, то цілком. Теж постійно маю матеріал для самостійного опрацювання.