Доставучая• 12 августа 2024
Підкажіть, хто знає, по оплаті у державного нотаріуса за бланки
Нам державний нотаріус дав рахунок для сплати державного мита. А мені підказали, що окрім мита, потрібно ще сплачувати вартість нотаріальних бланків. У описі платежу цього немає. Підкажіть, хто знає, бланки оплачувати потрібно на місці у нотаріуса, чи доведеться ще раз бігти у банк? Хотілося це все оплатити до візиту, щоб ще раз не стояти в черзі
Доставучая
• 12 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
А кто подсказал?
Мама, але як вона оплачувала, вже не памʼятає. Суть в тому, що держ. мито – копійки, а бланки тоді були гривень по 12, тому вона й запамʼятала