Кіна не буде• 12 августа 2024
Куди поставити робочий стіл підлітка? План кімнати
Можливо кудись щось переставити?
Ліжко 1.80 шириною
Вона хоче стіл як в піниересті щоб був довгий.. зараз він 1.20 м довжиною
Ліжко 1.80 шириною
Кіна не буде
• 12 августа 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
зачем там ходить?
зато место для стола появится
одну тумбу выкинуть
зато место для стола появится
одну тумбу выкинуть
Так там має стілець стояти
Навіть не комфортно сісти на нього бо вже ліжко піджимає позаду
Гжегож Бженчишчикевич• 12 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Так там має стілець стояти
тогда пусть выбирает - новая кровать поуже и широкий стол или широкая кровать но без стола
у вас других вариантов то и нет
Единорог_помог• 12 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Так там має стілець стояти
Стіл поставити там де закінчується ліжко, а не позаду нього.
Кидаю курити• 12 августа 2024
Я б по фото замовляла стіл в ту нішу де 2 вікна.
Більше нікуди.
Тільки треба продумати форму і шафки для столу.
Більше нікуди.
Кидаю курити• 12 августа 2024
Або, як вже писали, прибрати одну тумбочку і здвинути ліжко до стіни. Тоді стіл встане під вікно.
В вас там стіна 3.07 по плану, ліжко 1,6м, має залишитися 1,4 для столу.
Стандартний стіл 50-60 см шириною, то ще 90 см лишиться на прохід та стілець.
Мульйонерша• 12 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Думала про це
Але ж там батарея під вікном
И что ? Стол вместо подоконника
Кіна не буде
• 12 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Більше нікуди.
В цей кут?
Кіна не буде
• 12 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
Та отличное место
Мені теж подобається
Там як раз по висоті до підвіконня підходить
А підвіконня тоді треба знімати? І заміняти на доску столу?
Мульйонерша• 12 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Мені теж подобається
Лучше да . Есть верзолит ,погугуглите. Хотя может что то другое уде появилось .
Но его однозначно цельным с аодоконниками делать нужно
Кіна не буде
• 12 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
А як же перепробовали цей підвіконник?Не підходить
Незламна• 12 августа 2024
Ответ дляКіна не буде
Ось так виглядає цей кут
снимите тюль, там же есть жалюзи. Угловой стол туда станет хорошо
Кіна не буде
• 13 августа 2024
Ответ дляСherkassy
Первый вариант, это поставить комод широкий, около 400Х800, а стол письменный 500Х1000. Такие параметры указаны на чертеже.
Второй вариант - сделать вместо комода место для нанесения макияжа (подвесная консоль 200Х400Х800). Разводку электрики сделать.
Ого дякую за малюнок
А якщо втулити стіл кутовий між вікнами?
Ответ дляКіна не буде
Ого дякую за малюнок
Я его к сожалению туда не поставлю в этой программе. Форму не смогу такую сделать. Для девочки подростка отличный вариант будет с макияжным столом. Делайте письменный стол с тремя шухлядами 200 и консоль с двумя шухлядами 200. Круглое зеркало, прямоугольное некрасиво. Над кроватью картина, и светильник.
Кіна не буде
• 13 августа 2024
Ответ дляСherkassy
Спасибо большое
Не задумывалась о макияжном столике