Бабця в мештах• 12 августа 2024
Які ризики від котів у орендованому житлі?
Дуже багато зараз людей із тваринами, але в мене був поганий досвід і навіть орендарі таємно заводили тварину.
Альфасамка• 12 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Обосцуть, навіть кастровані можуть обсцикати, дивани подеруть. Хай Бог милує...
Навіть шпалери друть
Мона_Лиса• 12 августа 2024
У мене кішка. Жодної шкоди вдома від неї нема. Кігті точить об кігтеточку, в туалет ходить справно. Стіни в мене фарбовані, ніде нічого ніколи не роздирала й не шкодила
Чумачечая Весна• 12 августа 2024
Моя кошка жила у меня в новой красивой квартире, никаких проблем не было.
Сейчас на съёме, тоже всё ок. Правда, и кожаных диванов здесь нет, единственное, за что б переживала.
Да, кстати, в моей квартире у меня были дорогие обои, ни разу не тронула
Света С Приветом• 12 августа 2024
Нашій киці 11 років. Могла щось дерти тільки до року. Все залежить від тварини
В танке• 12 августа 2024
Якщо навіть припустити, що кіт не обсцікає та не царапає, то шерсть усюди. Навіть після генерального прибирання. От реально всюди і кошатники цього в упор не бачать. Шерсть навіть на точкових світильниках та на витяжці.
Анонимушка• 12 августа 2024
Якщо ви здаєте квартиру, то ризики як повезе. Може взагалі бути непомітним котик. А може і позагаджувати. Хоча так і без тварин може бути
Якщо ви орендуєте квартиру, то ризик в тому, що вам не захочуть здавати.
мадам Везувий• 12 августа 2024
Нам господар за кордоном не дозволяє заводити кота, хоча всі меблі наші. Він каже що поли зіпсує
Два-три тижні і фсьо• 12 августа 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Моя обдирает и двери и обои.
Тундиринда• 12 августа 2024
Тварини різні. Як і люди. Від одних ніякої, від інших купа. Мій кіт квіти може перевернути чи погризти навушники чи зарядне. Більше ніякої шкоди
Тундиринда• 12 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
Кіт що кінь?
Чумачечая Весна• 12 августа 2024
Ответ дляbegovelik
идеал - частный дом и кот гуляет по двору
В войну рассуждать об идеале как-то странно
Пустощі-веселощі• 12 августа 2024
Які ризики від котів, дітей маленьких, старих людей?
Банально - це псування меблів, шпалер, запах і тд.
Тому, якщо ви за це хвилюєтесь, беріть завдаток, в залежності від вашого ремонту.
І завдаток за «порчу имущества» саме, а не плату за останній місяць. Хоча про неї теж варто подумати.
В мене вдома були коти. Регулярно дерли диван та стілець один.
Пацаааааааан• 12 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
Він переживає, що не зможете його утримувати і викинете
Тут как тут• 12 августа 2024
Ответ дляМона_Лиса
Разные животные бывают. У меня такой же кот, а была в гостях,так там кошка по кругу дерла обивку на диванах,стульях, каталась на шторах
Мона_Лиса• 12 августа 2024
Ответ дляТут как тут
Так, усі різні. Не спробуєш - не дізнаєшся)
мадам Везувий• 12 августа 2024
Ответ дляПацаааааааан
А чому ми не зможемо його утримувати? В нас фінансових проблем немає і він це знає
Чумачечая Весна• 12 августа 2024
Ответ дляbegovelik
Войны были всегда и всегда будут
Ну вот сейчас как раз война, к чему эта типа философия?
Хома з пастою• 12 августа 2024
Ответ дляВ танке
це все прибирається, людське волосся теж по всій квартирі то що тільки лисих квартирантів пускати
Доставучая• 12 августа 2024
Кіт орендарів наніс шкоди в квартирі на 60 тис грн (штори, тюль, дивани, килим). Прийшлось задіяти погрози, щоб вони все це відшкодували. Тепер сімей з тваринами не розглядаю.
Чумачечая Весна• 12 августа 2024
Ответ дляbegovelik
К тому, что вы живете прямо сейчас. Допустим, она закончится через 20 лет (это просто к примеру) . Сколько вам тогда будет? Не нужно откладывать свою жизнь на потом.
Вот и я об этом. Прям сейчас война, и люди вынуждены выезжать с животными и искать съём, даже если до этого коты гуляли во дворе частного дома.
Или вы думаете, животных кто-то спецом перед съёмом заводил, чтоб потом веселее было искать жильё.
Я понимаю, что тот, кто через это не прошёл, не понимает и не вникает, как это
Tasya-Natusya• 12 августа 2024
Ответ дляМона_Лиса
У нас завжди коти були - дуде акуратні, привчені до лоточка, кігті точили - коли ще когтеночок не були, то старий диван був їм на відкуп. Тому і орендодавцям дозволила - там не такий шикарний ремонт, а людям радість)