Кили и Манджаро• 13 августа 2024
Дратують батьки чоловіка
У чоловіка дуже сильний зв´язок з батьками. Його батьки живуть в іншому місті, але часто бувають у нашому та постійно ходять до нас, десь 2-3 рази в тиждень. Можуть прийти ранком, коли ми збираємось на роботу, а можуть відразу після роботи, або з самого ранку у вихідний. Якщо чесно, то це мене дратує. До того ж його мама всюди шариться, дивиться наскільки в мене чисто. А інколи ранком важко, щоб була ідеальна чистота. Іноді може щось підколювати на рахунок чистоти. Я казала про це чоловіку, натомість почула: ну це мама, для неї діти це єдина радість, а ти хочеш її цього лишити. Вона хоче як краще, живе заради нас. Вже другий день через це засмучена. Що порадите?
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Як саме вона дивиться на скільки у вас чисто, як це виглядає, можете описати?
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Це вони вам квартиру купили, так?
Ну якщо і купили ?
Кили и Манджаро
• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можу. Я якось виходила в магазин, то його мама щось шукала в наших шафах, так як були неправильно закриті, коли я повернулась. Ми орендуємо квартиру у знайомих, то його мама мені казала, що: у власниці квартири ідеальна чистота, а в мене десь може пилюка лежати. Чула, як казала чоловіку про це. Я працюю, готую, та прибираю. Чоловік не допомагає, можу десь не мати часу все ідеально прибрати.
Кили и Манджаро
• 13 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Це вони вам квартиру купили, так?
Ні, оренда
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А для чого ви про це говорите чоловіку, якщо вона вам це каже в очі, вона з вами не панькається і не церемониться, поводить себе як вважає за потрібне. Чому ви точно так не можете їй відповісти:
- пил в можму домі моя справа, прошу мені більше ніколи не робити ніяких зауважень!
Папобус• 13 августа 2024
Було схоже вже.
А якщо по темі, так, це дратує. Що ви можете зробити? По-перше, мамо, ми живемо своє життя, в нас буде так, як потрібно нам, а не вам. По-друге, мамо, ви попереджаєте нас про вої візити і якщо нам підходить, то приходите, якщо ні, то ні.
Меряю линейкой• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ви не повинні бути ідеальною. А ідеальна чистота в домі це взагалі...не знаю як її досягти. Зі свекрухою треба поговорити. Ваш чоловік нічого для цього не зробить. Та і ходити постійно до дітей це треш. Я сама свекруха, яка купила сину квартиру, але буваю там десь 2 рази на рік. В основному вони до нас приїзжають. У нас свій будинок і вони люблять тут проводити вихідні. Умови для відпочинку є. Я думаю, що треба створювати таку атмосферу в сім’ї, щоб всі почували себе комфортно і спокійно. Щоб невістка не хвилювалась, що зараз прийде свекруха і буде влаштовувати перевірку...
...аяприкольная• 13 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Дуже товста тролінгова тема, вже наче було щось схоже
Один в один
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 августа 2024
Мамо, дуже шкода що ви не навчили свого сина прибирати. Якщо хочете чистоти прошу допомоги, бо я не встигаю все сама робити
...аяприкольная• 13 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Но наполнители сайтов же не знают, что мы с вами тут живём, вот и позволяют себе повторяться
Срочнокпсихологу• 13 августа 2024
Чоловік вам допомагає зранку приготувати їсти, випрасувати одяг, прибрати тощо? Як ні, тоді всі мамині коменти - шліть ’за руськім корабльом’. Так і говоріть: хатня робота - навпіл, це ваш син не потурбувався про чистоту. Може, відстане з коментами. Може, образиться й перестане ходити до вас.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Чому чоловік не доромогає? Це ваш промах головний
Корсет_на_шурупах• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ну то сказали б це мамі, коли почули. Я б навіть сказала, що це не її справа - наскільки в мене чисто, і що вона погано виховала синочка, що він нічого по дому не робить
Кили и Манджаро
• 13 августа 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не допомагає. Наприклад, сьогодні зранку: я прокинулась, прийняла душ, зробила чоловіку сніданок. Вчора ввечері прибрала, трохи, приготувала вечерю. А чоловік робивши каву собі, навіть не запропонував мені, хоча я йому кожен ранок роблю. Прасую на роботу
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Это значит разрешать свекрови хозяйничать в своем доме,она может с радостью согласиться. Надо пресечь эти разговоры раз и навсегда,мягко или грубо уже зависит от воспитания.
Чижик Пижик• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так долучайте до хатньої роботи. Потім діти підуть то взагалі зашиватись будете. На претензії його мами теж скажіть що погоджуєтесь з нею щодо чистоти в квартирі і які вона має методи впливу на свого сина так зі своєю частиною прибирання, як вона це сама помітила, її син не справляється.
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Да вы точно троллите
Кили и Манджаро
• 13 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Да вы точно троллите
Ні, з чого такі думки?
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Ні, з чого такі думки?
ну потому что спросить мужа ,почему он не сделал вам кофе не сложно и сказать его маме , Марьиванна я не люблю ,когда кто-то открывает мой шкаф без разрешения