Кили и Манджаро• 13 августа 2024

Дратують батьки чоловіка

У чоловіка дуже сильний зв´язок з батьками. Його батьки живуть в іншому місті, але часто бувають у нашому та постійно ходять до нас, десь 2-3 рази в тиждень. Можуть прийти ранком, коли ми збираємось на роботу, а можуть відразу після роботи, або з самого ранку у вихідний. Якщо чесно, то це мене дратує. До того ж його мама всюди шариться, дивиться наскільки в мене чисто. А інколи ранком важко, щоб була ідеальна чистота. Іноді може щось підколювати на рахунок чистоти. Я казала про це чоловіку, натомість почула: ну це мама, для неї діти це єдина радість, а ти хочеш її цього лишити. Вона хоче як краще, живе заради нас. Вже другий день через це засмучена. Що порадите?
Борода• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Можу. Я якось виходила в магазин, то його мама щось шукала в наших шафах, так як були неправильно закриті, коли я повернулась. Ми орендуємо квартиру у знайомих, то його мама мені казала, що: у власниці квартири ідеальна чистота, а в мене десь може пилюка лежати. Чула, як казала чоловіку про це. Я працюю, готую, та прибираю. Чоловік не допомагає, можу десь не мати часу все ідеально прибрати.
Говорите:
’Так, мамо, я засранка. Але працюю, щоб ваш син не впахувався один, бережу його. Якщо сяду вдома щоб тільки прибирати - вашому сину доведеться міняти роботу на більш важку, але більш прибуткову.
А раз ви все одно прийшли - допоможіть прибрати, бо я на роботу. У вас краще виходить, ніж у мене’

Борода• 13 августа 2024
Ответ дляМорожена_курка
Дуже товста тролінгова тема, вже наче було щось схоже
А вам не здається, що вже було - бо проблема розповсюджена?
Нагайна• 13 августа 2024
Ответ дляБорода
Было. Но тогда она заглядывала под кровать.
Борода• 13 августа 2024
Ответ дляНагайна
У мене у половини подружок такі свекрухи. Тому й тема для багатьох наболіла.
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляБорода
Говорите:
так свекруха в выходной с утра припирается,скажет давай тряпку,будем убирать и день испорчен,у автора не хватит наглости идти ванну принимать или у телека валяться
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляБорода
у половины еще и свои ключи
Борода• 13 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Автор бере сумочку і говорить, що запланований візит до ... Далі можна придумати куди.

Борода• 13 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
у половины еще и свои ключи
Є таке.
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляБорода
и куда,а если я не хочу шляться по улице,почему я должна из дома уходить,три раза на неделе принимать раздражающих гостей это слишком,свекры тупые, может думают им рады,раз не выгоняют
Шукаю стакан• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Як це чоловік не допомагає? У нього що, лапки?
Шукаю стакан• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Не допомагає. Наприклад, сьогодні зранку: я прокинулась, прийняла душ, зробила чоловіку сніданок. Вчора ввечері прибрала, трохи, приготувала вечерю. А чоловік робивши каву собі, навіть не запропонував мені, хоча я йому кожен ранок роблю. Прасую на роботу
Ви дивна. Як так можно? Ви що хатня робітниця? Я нікого не знаю, щоб чоловік не допомагав. Невже не можно розділити обов´язки?
Мамзелькіна• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Так зеркальте. Чего в лоб не спросить? Где мой кофе? Значит в следующий раз завтрак только себе. И уборка совместно или вы готовите, а он в это время убирает. Зачем замуж выходить? Чтобы здорового лба воспитывать?Вы ему не мамка. Чего мямлить и тут жаловаться.
Сирожено_пирожено• 13 августа 2024
Автор, якщо ви боїтесь навіть чоловікові про каву сказати, то що тоді про поведінку свекрухи розмовляти. Це дорога в нікуди, далі буде тільки гірше. Ви мабуть нещодавно одружились?
Шукаю стакан• 13 августа 2024
Автор, а ваш тато допомагав мамі? А в сім´ї чоловіка невже свекруха все сама робе?
Муууумие• 13 августа 2024
Ответ дляЯ натуралка
Тю, ну сказала б ротом, - ми б не їздили
А ви мозгами не розумієте, що їздити не тре? Чи немає чим розуміти?
Губной рояль• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Скажіть мамі, що її бублик теж має руки і якщо йому не подобається порядок, то може допомогти його навести. І якщо мамі не подобається, що бублик живе в срачу, але він не може прибрати, то мама знає де пилосос і ганчірка.
А у вас в житті є більш цікаві заняття, ніж терти підлогу і намивати вікна.
автор Кили и Манджаро • 13 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Мій батько не допомагав. А у свекрухи свекор більше прибирає та готує, ніж вона.
Мамзелькіна• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А вы как хотите жить? Прогибаться под всех? Свекруха привыкла верховодить мужиками и вы либо терпите либо нет. Успех таких браков зависит от позиции мужа, а он , извините, ’ мамсик’.
Шукаю стакан• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Мама мовчала і ви її вопіюєте. Навіщо? Жінка не повинна все робити сама.

Брюлик в стразах• 13 августа 2024
Якщо чоловік не може вас захистити - то тільки захищатися самій. Відповідати різко що вас абсолютно влаштовує такий рівень чистоти, якщо комусь не підходить - то швабра, відро і ганчірки он там. І не боятися образити чи зіпсувати стосунки.. вони ж вочевидь не бояться, коли дозволяють такі зауваження.
Але схоже, що проблема у вас з чоловіком в першу чергу(. Він боїться образити батьків, але зовсім не боїться засмутити вас.
Я натуралка• 13 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Коли людина по хамськи говорить з незнайомцем, це означає лише одне, - їй не вистачає інтелекту для переконання співрозмовника у своїй правоті, тому людина переходить на особисті образи.
Також у розумово обмежених людей зазвичай погано з почуттям гумору))
Борода• 13 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Пару раз уйти, перестанут ходить.
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляБорода
Пару раз уйти, перестанут ходить.
чего перестанут,они с сыном будут общаться,пыль вытирать,они ж не к невестке ездят из другого города
Сегодня я не я• 13 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Автор, всі питання які вас хвилюють, проговорюйте з чоловіком. А взагалі, це таке виховання в нього, в таких сім´ях, в якій ріс чоловік невісток розглядають як обслуговуючий персонал, а свекруха там перевіряюча. Погугліть про матерів нарцистичного типу та про маминих синків - багато чого зрозумієте
Борода• 13 августа 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Тогда я бы задумалась об отношениях с мужем
Латексне альтер ЕГО• 13 августа 2024
Ответ дляБорода
Уже надо давно было автору задуматься