Марфа Українівна• 14 января 2025
Чоловік нервує мене
Зараз він вдома, звільнився з роботи. Постійно всім не задоволений, то вдома не так чисто, то я йому мало уваги приділяю, не хочу близькості з ним (таке буває, я багато працюю, втомлююсь). Ще до того часті гості його батьки, які все вирішують за нього. Вже не витримую, що можете порадити?
Чупа-чупс• 14 января 2025
поставить все на свои места
не чисто - тряпку в руки, пусть дочищает
паныч, блин
поофигевали мужики
паныч, блин
поофигевали мужики
Цветочница• 14 января 2025
Це зараз велика проблема у сім´ях , де чоловіки через мобілізацію сидять дома... Сил Вам автор.
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляЧупа-чупс
поставить все на свои места
паныч, блин
поофигевали мужики
паныч, блин
поофигевали мужики
І за його словами це я у всьому винна
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Киця моя, но за него же аренду платит мама, чего Вы хотите?
Я читаю Ваши темы и прямо больно становится, но не может же быть психически здоровый и нормально интеллектуально развитый человек таким ’наивным’?
Може, якщо не любов до себе
мимАпроходила• 14 января 2025
Хто вдома, той всіма хатніми справами і повинен займатись. А ви ,працююча, прийшли - перевірили.
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Нет, это оправдание нежелания принимать решения. Я помню Вашу тему про то, что родители виноваты, не научили Вас себя любить.
Это обман. Увы.
Я постійно кажу чоловіку свою думку, але він ніби мене не чує, натомість перекручує так, що я у всьому винна і я з цим не можу впоратись((
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Вы робот-пылесос. Вы хотите, чтобы муж серьезно воспринимал Ваше пиликанье?
Я хочу щоб він теж прислухався до моєї думки
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Тогда будет невозможно винить своих родителей, что не так любили, страдать и постоянно спрашивать, а я нормальная? а я виноватая?
Я не звинувачую, але певний вплив це, на жаль, має((
Ответ дляМарфа Українівна
Как можно к Вам прислушиваться, если достаточно Вами пользоваться?
И это не он виноват, он же Вас не к батарее приковал, не шантажировал, не угрожал убить близких.
Вы добровольно согласились на такие отношения. Поэтому он Вас не уважает, что абсолютно логично.
Жертва интернета• 14 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
А він не буде
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
То що потрібно зробити, щоб почав поважати?
Мрію про космос• 14 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Сменить мужа?
Жертва интернета• 14 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Уйти
ТигрЛьвович• 14 января 2025
Ответ дляЦветочница
А може краще сил чоловіку побажати?
Взяти ганчірку і помити кухню.
А потім приготувати вечерю. І хай не забуде після вечері посуд помити.
Взяти ганчірку і помити кухню.
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляТигрЛьвович
А може краще сил чоловіку побажати?
Взяти ганчірку і помити кухню.
Він любить поспати до 12, а то і більше та весь день сидіти в компі((
Цветочница• 14 января 2025
Ответ дляТигрЛьвович
А може краще сил чоловіку побажати?
Взяти ганчірку і помити кухню.
Чоловік дома, це не жінка, він там розлінюється. Це психологія, ми відрізняємося дуже в цьому плані. З давніх давен чоловік виходив в світ, щоб добути мамонта і т.п. , а дома відпочивав.
ТигрЛьвович• 14 января 2025
Ответ дляЦветочница
Моя колега недавно попросила чоловіка вивести собаку в обід.
То він їй зателефонував і сказав прибрати собаче г**но з дитячого майданчика. Ввечері, як буде з роботи йти.
Марфа Українівна
• 14 января 2025
Ответ дляr25-1
описати хоч одну ситуацію де він вас повчає в деталях. Можливо ж він правий
Наприклад, не прибрала в шафі. Так, це правда я там не прибрала, але я 5/2 по 10 годин на роботі, ще маю підробіток на вихідних - в мене просто не вистачило часу на це.