Гореотума• 13 августа 2024

Що не кажіть, а не спати ніч в 45 - це не те саме, що а молодості.....

Ну от було декілька тривог за ніч (Київ) - я завжди прокидаюсь подивитись в ТГ, що куди летить і наскільки серйозно, щоб вирішити, чи будити дитину, чи переводити її в коридор або тамбур, чи нехай далі спить. Коли це раз за ніч, то ще нічого. Але таке як сьогодні.... Майже не спала. Стан - не просто не виспана, а наче із серцем погано, хоча не маю серцево-судинних захворювань. "Привіт" мамам малих дітей, що народили в 40+ - напевно, у вас нічні няні. Бо всі ці коменти в стилі "для мене нічого не змінилось, почуваюсь прекрасно і повна сил і енергії" виглядають доволі лицемірно.
Все будет, но потом• 13 августа 2024
У вас не просто не спати через дитину, а не спати через загрозу життя. Це супер стресово.
So_so• 13 августа 2024
Ещё год остался, эх.
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Вам обов’язково після опису вашого стану після тривог було зачіпити мам 40+?
Фу!
Це просто огидно
Сірничок• 13 августа 2024
У мене в 75 свекруха так гоняє,що я по рівняння з нею років на 250 повинна бути старішою..
Це від здоров´я залежить,а не від віку
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Чесно, я вже майже не стресую, звикла. Просто роблю це, як свого роду обов´язок. Але ж все одно відсутність нормального безперервного сну відчувається одразу.
Бронетапці• 13 августа 2024
Ответ дляSo_so
Ещё год остался, эх.
4 месяца, не год.
Сірничок• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Фу!
Це просто огидно
Це просто заздрість 🤣
Бегущаяпо• 13 августа 2024
Звісно, що вік відіграє роль.
Але погодьтесь, одна справа у 20 веселитись та проскакати всю ніч на диско і зовсім інша, коли ракетна загроза +за дитину переживання
Любовь Калистратовна• 13 августа 2024
Все еще переживают не Будет ли массового, нет он то готовится и так. Как всегда. От этого нервы у многих и возраст не имеет значения. Сейчас и молодые мамочки с хрониками
So_so• 13 августа 2024
Ответ дляБронетапці
4 месяца, не год.
До Дня Рождения моего? Откуда Вы это придумали?))
короткопамятна• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Фу!
Це просто огидно
Я теж про це думаю, коли ловлю «вертолеты» вже на другу безсонну ніч, в 27 таке було десь на другому місяці недосипу
Джага-джага• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Фу!
Це просто огидно
Автор, ничего такого не написала обидного.
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Ви народили після 40?
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Фу!
Це просто огидно
Так, обов´язково. Щоб підкреслити, що все, що пишеться на цьому форумі, треба ділити на 2 як мінімум. Бо тут всі не тільки дружини айтішників і дами з доходом 200тис +, але й невтомні мами-супергероїні, які після безсонної ночі можуть зробити генеральне прибирання, зготувати 10+ блюд, вийти на прогулянку з дитиною 2 рази по 2 години і зашеймити всіх, хто цього не може зробити.
Бурундучиха• 13 августа 2024
Мені 36, мала дитина. Мені ’привіт’, чи я ще живчик?
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Ложитесь сразу в коридоре, это лучший вариант.
Шукаю стакан• 13 августа 2024
Согласна автор,после 40 нервы ни к черту и силы не те
Все будет, но потом• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Це так здається. Воїни теж звикли не спати, а потім приходять з розбитою нервовою системою, незалежно від віку. По темі: моя прабабуся народила останню з 4-х дитину в 48. Прожила до 93 років в здравії, без деменції, інсультів та інфарктів. Бабуся в 37 маму. Теж не мала старечих хвороб. Ну це ще не 40. Мама мене в 35. У нас такі пізні матусі в роду ) Це все індивідуально дуже.
Сірничок• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
В сенсі?
Вона обвинуватила людей в ліцемірстві.
А насправді деякі люди і в 60 ще можуть не хворіти так як 40 річні .
Були б ви лікарем знали би😁
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Якщо це не ви то не значить що таких немає , ви не еталон і ваше життя не аксіома. Не спала вона всю ніч, вона і разом з нею її заздрість
Думала як форумчьку писанину ділити на два
автор Гореотума • 13 августа 2024
Ответ дляСірничок
Це від здоров´я залежить,а не від віку
Свекруха щоночі встає до малої дитини щонайменше протягом року? До чого ваш коментар? Я, як висплюсь, теж досить бодро почуваюся.
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляСірничок
В сенсі?
Вона обвинуватила людей в ліцемірстві.
Були б ви лікарем знали би😁
Вот іменно
So_so• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Вот что Вас задевает, тогда понятно)
Love_Love_Love_• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Удалено администрацией...
Котики-муркотики• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
Кладите ребенка спать с собой. У меня трое детей, я высыпалась всегда. Ну до наступления войны с ночными тревогами, в младенческом возрасте детей. Просто они спали со мной
Сірничок• 13 августа 2024
Ответ дляГореотума
До того що вона після такої ночі ще на службі відстоїть 2 години,потім 2 годині по магазинам походе,дома їсти наваре,а потім в інше місто до брата з´їздить і назад.
Не всі унилі та заздрісні тьотки як ви
Непонятно• 13 августа 2024
Ответ дляБурундучиха
Все індивідуально. В 36 я ще була супер живчиком, чомусь різко здала в 41
Бокс-орун• 13 августа 2024
Ну мне 29. Я утром проснулась, то чувство, вроде бухала до 4 утра и в 7.30 встала на работу. И вид такой же.
Джага-джага• 13 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Вот вы уже пишите оскарбления.и переходите на личности
Сірничок• 13 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
А вона не перейшла,ця авторка?
Обвинувативши людей.
Почитайте ще відповіді цього токса.
Виходжу з її теми, брудна вона