СпайдерВумен• Изменено 13 августа 2024

Допоможіть вибрати колір кухні

Дівчата, допоможіть вибрати колір кухні. Як дивиться краще. Основний колір світло-сірий і деревʼяні великі шафи зліва чи нижні ящики справа?
Фартух і столешня також під дерево ( тільки по кольору буде трохи світліше)
Неробименінерви• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Сама кухня має площу 30 м2, це як кухня і вітальня. Світла в приміщенні буде достатньо. На підлозі світла плитка. На фото плитка
Делайте и фартук светло серый. Я бы рекомендовала вам обыгрывать цвета интерьера не в самой мебели( или выбрать, например, дерево , но без явной’текстуры’ и более светлый серый ( насыщенный оттенок как на полу), а больше обыграть аксессуарами( стульями, декором)

автор СпайдерВумен • 13 августа 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ну да, дерево или на фартук или на фасады
Я теж про це думала, але чоловік наголошує на фартуху під дерево, бо залишилась деревʼяна плитка 😄
автор СпайдерВумен • 13 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Нет фото дерева реального образца?
Может, вы описать сможете? Насколько тёмный цвет? Серый более объёмный что-ли, пространства кажется больше.
На жаль нема, не сфотографувала. Але щось подібне до цього
Неробименінерви• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Нет, нет и нет. Я на это повелась теперь на уровне глаз это постоянно бесит.
Акуна_Матата• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Колір приблизно такий як на цій картинці
Колір дерева на фасади подобається, а плитка не дуже
Верочка 100%• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
У нас комбинация цветов схожая , два вида дерева, было бы ту мач
автор СпайдерВумен • 13 августа 2024
Ответ дляВерочка 100%
Вау!!! Дуже гарно!
Бавовна• 13 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
С деревянными большими шкафами симпатичнее
Совбез• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Там де деревʼяні шафи. Але чоловіку подобається де сірі шафи
В нас з дерев´яною шафою, дуже гарно. Не темно, не громіздко. Ще раз зробила б

БЦАшка• 13 августа 2024
Фото 1.
Как_б_не_так• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
У мене схоже, виглядає гарно.
Электричка• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Дерево будет практичнее. Поверьте обладательнице серого шкафа, он постоянно в видимых пятнышках.
Верочка 100%• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Вау!!! Дуже гарно!
Спасибо, нам тоже нравится) особенно учитывая тот факт что мы ее сделали самостоятельно (деталировка, сборка) и вышла она нам весьма скромно по стоимости
Электричка• 13 августа 2024
Автор, колір кольром, але питання по конфігурації. Я спочатку хотіла вам порадити перемістити духовку блище до робочої поверхні, достав горячий протвінь і поставив на стіл. Але глянула що у вас навіть місця немає для якоїсь нарізки. Може переглянете функціонал вашого проекту. Між плитою і мийкою зручно щоб була відстань для готування.
автор СпайдерВумен • 13 августа 2024
Ответ дляЭлектричка
Справа в тому шо там нема місця взагалі. Кузня начебто велика, але розпланувати її зовсім складно. Посеред кухні стоїть котел і ніяк його не обійти. Робити просто звичайні шафи і робочу під котлом - це всі труби наверхи… Посередині шафа - то вбудований холодильник. Та шафа де духовка і мікрохвильовка - там йде ліс труб від газового котла і також лічильник на газ….
Таке відчуття, що газовики просто навмисне так спроектували. Ми дізнавались, аби це все перенести, назвали просто космічну суму за узгодження, перенос і проект.
Там робоча зона ж біля самої варильноі справа, а також біля мийки скраю. Я позначила на фото
Электричка• 13 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Так, дійсно складно. Теж вирішували подібну проблему і прийшлося йти на компромісні рішення. Мені в хрущі на 6 кв.метрах було набагато легше спроектувати функціональну кухню ніж в новобудові на кухні 14 кв.м. і теж газовий котел) оці всі труби і котел теж закрили шафою. Але там в мене ще вітрина, і в цю скляну конструкцію вмонтована комбі духовка+мікрохвильовка. Вона по висоті 45см, пече гарно, розігріває, все що мені потрібно виконує. Це було компромісне рішення по економії місця і не втратити функціонал, до якого звикли. Холодильник я не стала ставити в ряд, він окремо по іншій стіні. І головні мої лайфхаки: глибока стільниця на 75см і варильня поверхня довга і вузька 1м х 35см. Я перед нею нарізаю продукти і відправляю в кастрюлю чи на пательню. Між плитою і мийкою 60см щоб попрацювати блендером чи кухонним комбайном. І додатковий бонус глибокої стільниці в тому, що під нею видвижні ящики збільшені в глибину, ну і шириною робила 80см, тому вони вмісткі. Зараз роблю ремонт на іншій квартирі, стільниця теж збільшена, 68 см, ящики великі на 97см получилися і теж глибокі. Сьогодні складала туди кастрюлі, так класно що багато чого вміщується, прям кайф від ергономіки.
На вашому проекті є пмм?
Татьяна-8275• 13 августа 2024
Сейчас в моде синие фасады.
Татьяна-8275• 13 августа 2024
По вашим картинкам - оба варианта проходные и имеют право на реализацию.
Покорительная• 13 сентября 2024
✅ 2 практично