Не любовница• 13 августа 2024
порадьте готель з басейном на Західній Україні
В минулому році були в Солотвино, в дуже класному готелі, але туде далеко їхати, хочеться ближче. Потрібно , щоб був великий відкритий басейн, і можливість кудись вийти. На Західній були тільки в Яремче, Буковелі і Солотвино, тому не орієнтуюсь. Дивлюсь вересень, по цінам не більше 3т за добу
Не любовница
• 13 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Їдьте на термальні басейни.
Готелів біля них багато
це де? Берегово?
Не любовница
• 13 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Берегово,Велятино.
Шаян
а знаєте якісь там перевірені готелі з басейном?
Бува і таке• 13 августа 2024
Ответ дляНе любовница
З басейном ні.
Не любовница
• 13 августа 2024
Ответ дляhrystia
Скажіть, будь ласка, в якому саме готелі ви були в Солотвино?
Ніколетта. Гарний, чистий, новий
Дуже приємні власники, завжди на місці. Зараз сиджу моніторю готелі і розумію, що за такі гроші не знайду такого сервісу в інших містах(
Ответ дляБува і таке
Берегово,Велятино.
Шаян
Если Берегово, то лучше снять дом в пригороде, ближе к Дийде. Утром можно ездить на термальный а весь день потом проводить на озере Дийда. Єто хорошо тем кто на машине. Если своим ходом неудобно - озеро в 4 км от Берегово, добраться только на такси.