В минулому році були в Солотвино, в дуже класному готелі, але туде далеко їхати, хочеться ближче. Потрібно , щоб був великий відкритий басейн, і можливість кудись вийти. На Західній були тільки в Яремче, Буковелі і Солотвино, тому не орієнтуюсь. Дивлюсь вересень, по цінам не більше 3т за добу
Скажіть, будь ласка, в якому саме готелі ви були в Солотвино?
Ніколетта. Гарний, чистий, новий Дуже приємні власники, завжди на місці. Зараз сиджу моніторю готелі і розумію, що за такі гроші не знайду такого сервісу в інших містах(
Если Берегово, то лучше снять дом в пригороде, ближе к Дийде. Утром можно ездить на термальный а весь день потом проводить на озере Дийда. Єто хорошо тем кто на машине. Если своим ходом неудобно - озеро в 4 км от Берегово, добраться только на такси.