Бандитка Сью• Изменено 13 августа 2024

Дівчата, які ціни на кухні Київ?

Хочу замінити стару кухню мдф із барною стойкою на нову, але недорогу.
Зорієнтуйте по цінам? І скільки може коштувати демонтаж старої, вона не маленька.
Удальонка• 13 августа 2024
Ну такой вопрос…пальцем в небо… кухня это всегда дорого

Люблю кетчуп• 13 августа 2024
На недорогую это дсп с дсп столешницей?
автор Бандитка Сью • 13 августа 2024
Наприклад https://www.taburetka.ua/54-kuhni/modulna-kuhnya-n...
Тут вказано 1 900 грн/метр за нижні частини без стільниці, наче дивишся ціна приємна, а потім виявляється то пастка, нараховують додатково за кожен чих.
Люблю кетчуп• 13 августа 2024
Демонтаж не знаю. А дешевое дсп может и уложитесь в пару тысяч. Все же сильно зависит, от материалов, фурнитуры, столешницы, механизмов, наполнения.
Додаю напруги• 13 августа 2024
Ответ дляУдальонка
.
Додаю напруги• 13 августа 2024
От 1000 уе до бесконечности
Прикуси Язика• 13 августа 2024
Ответ дляБандитка Сью
За який чих? Ціна столешки окремо, ручки окремо, якщо захочете фурнітуру з доводчиками теж ціна буде вище. Вирізка мийки, варочної коштує грошей. Чи ви хочете за таку ціну під ключ з комплектацією люкс?