Потребую апгрейду• 13 августа 2024
Можна кинути пити антибіотик?
Лікар виписав аугментин 2 р на день. Прийняла 1,5 дні (3 рази) і інший лікар відмінив його. Так можна робити чи обовʼязково потрібно допити?
Божа кульбабка• 13 августа 2024
Чем второй врач аргументировал отмену?
Назначил другой антибиотик?
Я не тону• 13 августа 2024
Нет. В следующие разы вас уже этот не возьмёт, надо будет пить сильнее группу
Княгиня пітьми• 13 августа 2024
Якщо впевнені,що він вам точно не потрібен, то кидайте. Але якщо хочете перестрахуватися, то уже пийте далі, все одно уже почали