Ви не помічали? Якийсь час вже переважала українська. А тепер знову все скотилось
Як чи думаєте, чому так
vasilek5050• 13 августа 2024
На цьому форумі тусуються в більшості дівчата зі східних областей, тому багато тем пишуть руським язиком.
Mira29-c3c3• 13 августа 2024
Ответ дляsamataka
Задовбали вже ви ділити україців! Як хочуть - так і розмовляють
за розпалювання ворожнечі
А де ви ворожнечу побачили ?
Форум український. Чому людина не може створити тему про державну мову?
YOzhik v tumane• 13 августа 2024
Ответ дляmavka.cy
Навіщо гадати перейшли б чи ні. По факту на чужу мову не переходять.
Переходять, коли знають. І ви перейдете, якщо потрібно буде отримати інформацію, а вашої не знають.
Джеральдина.• 13 августа 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Ну от у доньки компанія з 5 дівчат, 4 з них з україномовних родин, одна з російськомовної, все дитинство років до 10 вони спілкувалися українською, а далі все частіше стала проскакувати російська і на даний момент всі 5ро спілкуються між собою російською. Я цього не можу зрозуміти. Ну точніше можу, тому що я і сама мала такий самий російськомовний період в своєму житті, але ж вони зараз живуть в умовах війни, чують та бачать що відбувається, + їм не потрібно вчити мову чи переходити на українську - вони росли відразу з українською в роті, але все-рівно ’мімікрують’ під вуличні компанії і переходять на російську.
Так может сам город в котором живут русскоязычный? Тогда это еще объяснимо, что действительно - мимикрируют
Ответ дляMira29-c3c3
А де ви ворожнечу побачили ?
Ідіть бродіть
до мене так одна підішла на вулиці, бо я спілкуюсь українською з сім´єю і начала нахвалювати - типу Фаріон була права, наші люди всі діла. Не хочу мати ніякого відношення до цієї леді, тому тепер на вулиці перехожу на російську
і хоть лусніть. Розкажіть блін в Швейцарії комусь, що він не швейцарець, бо спілкується італійською, то на вас в суд подадуть. А тут все можна. Українці, що спілкуються російською другого сорту, так???
Джеральдина.• 13 августа 2024
Ответ дляOlga_72
Може це залежить від міста? Якщо вже багато розмовляло, то меньшій частині треба переходити на українську. Наприклад в Дніпрі все більше і більше чую українську мову. Заговорили навіть самі уперті , ті що і в 2022 році не хотіли. Як стали місто бомбити, то української мови побільшало. Всі знайомі блогери українською ведуть блоги.
Что за бред...Я в Днепре, украинского не то что стало больше, наоборот, уже даже не стесняются песни на русском включать громко
Повсеместно. На украинском такое ощущение говорят только училки
Джеральдина.• 13 августа 2024
Ответ дляAmalpi
Что я считаю мову смешной и не подходящей для серьезных фильмов?
Смело))
Nikol-9a2f• 13 августа 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Так. Саме підлітки і молодь. В нас мікрорайон просто кипить молоддю, коли проходжу або гуляю з дитиною, майже не чую в них української. Хоча в навчанні впевнена всі добре володіють мовою. Діти переважно так, бо малі і там батьки поки. Підлітки і старші- між собою на російській
Джеральдина.• 13 августа 2024
Ответ дляСемицветка
Думаете, админы согласятся и наступит какой-то гипотетический день, когда всех, кто пишет на русском, будут банить?
Ой, я как представила, аж ручки потерла от предвкушения)))))
Так ярко вижу этот ажиотаж и активность (нет) на форуме
Kidstaff Bot• 13 августа 2024
Дорогі учасники, тема більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff