ГороховаЯ• 13 августа 2024
Keten Brug IPA хто пив?
В назві пишуть, що це темне пиво, а в гуглі натрапила на відгуки, банка, як на фото, але в бокалах світле пиво, а не темне. Хотілося б зрозуміти, яке воно, бо збиралась скуштувати (темне непогане в коричневій банці), але поблизу його немає, а спеціально їхати десь, щоб розчаруватись теж не хочеться.
ГороховаЯ
• 13 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
ІРА може бути темним?
Не знаю, я його ніколи не пила.На сайті атб в назві написано, що темне. Тому й запитую.
ГороховаЯ
• 13 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
Автор, ну що спробували? Як пиво?
Ні, ще не купувала.
ГороховаЯ
• 13 августа 2024
Ответ дляСалт
На сайті АТБ написано, що воно світле, Ви щось сплутали
Блін, так .. це на сайті yess написано тпмне...((( Не додивилась, вибачте...(
ГороховаЯ
• 13 августа 2024