Дуболом• 13 августа 2024
Треба рятувати залишки волосся.
Від природи волосся в мене тонке і взагалі не густе. Але з часом і того лишилося половина(( дивлюсь на цей спрей, можливо хтось користувався, які ваші враження? Чи порадьте ефективні засоби. До трихолога наразі не маю можливості звернутися, бо знаходиться найближчий в обласному центрі, а це 100 км.
Мульйонерша• 13 августа 2024
Біотин, омега, залізо, віт Д, цинк, сірка
Спрей можна на додачу
Ms. Анонимная• 13 августа 2024
Мене колись корінь лопуха врятував. Накопала, потім робила відвар і ним мила. Ще був гарний спрей Авалон чи якось так. По цьому не підкажу
Ужгород• 13 августа 2024
Идите в лабораторию и сдайте пакет здоровые волосы. Но я по вашим темам вижу, что купите спрей)
Сонечко• 13 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
Синдрому відміни не має?
Є. Його треба постійно нон стоп.
Сонечко• 13 августа 2024
Автор, якщо не зовсім сильний волосопад, спробуйте сольові пілінги курсом. І мене рятувало , і моїх знайомих. Ще раджу настоянку софори втирати у шкіру.
Ms. Похвала• 13 августа 2024
Ні, ця штука ні про що. Поміг таки біотин 10 000, вітамін С, цинк, залізо
Ужгород• 13 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
Спрей можна на додачу
Можно подробнее по дозировкам или фирмам? Спасибо
Місячне Сяйво• 13 августа 2024
Шампунь для стимулювання та поновлення росту волосся Dermedic Capilarte, использовать именно как в инструкции. Параллельно radical med ампулы и дарсонваль тоже по инструкции. Но это то, что помогает мне. Вы же понимаете, что у вас совсем другая ситуация. Я знаю, что у меня и почему, советую и вам узнать у специалистов, что у вас
Пліснявілий сир• 13 августа 2024
Я періодично купую шампунь деркос, мені він допомагає, укріплювати волосся і потім багато відростає нового волосся. Ампули не пробувала
Покорительная• 13 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
Синдрому відміни не має?
він пожиттєво. Так мені трихологша казала.
Я супер-пупер• 13 августа 2024
Ответ дляПокорительная
Він не може бути пожиттєвим: все життя стимулювати не вийде, фолікул просто виснажиться і все. Далі не буде ніякого ефекту. Ефект стимулювання залежить від генетичного матеріалу ( так само як закладається певна кількість овуляції протягом життя, те саме з волосяною цибулиною)). Комусь через 5 - 7 - 10 років настає зупинка, в когось - через пару років.
Мульйонерша• 13 августа 2024
Можна поставити дизлайки і мордарука, але написала те що мені допомогло.
Бо після ковіду випала половина волосся і нове майже не росло. Волосся і так тонке, світилася вже шкіра
Мульйонерша• 13 августа 2024
Ответ дляУжгород
Біотин 2 місяці, мальтофер, сірку - випиваю упаковку, аскоцин - пластинку, і так 2 рази на рік. Результати є, бачу ріст нового волосся.
омегу і віт Д - майже постійно пью.
Ужгород• 13 августа 2024
Ответ дляМульйонерша
омегу і віт Д - майже постійно пью.
Спасибо огромное!