Любительница• Изменено 14 августа 2024
Якщо після купання у водоймі з піхви вимивається те,
що до цього виходило декілька днів (я про післяменструальні виділення) - це означає, що можуть бути проблеми? Зіяння немає, тампонами користуюсь без проблем.
Але коли плаваю у водоймі і туди попадає вода - через деякий час вода витікає на білизну ніби, вибачте за подробиці, було зроблено спринцювання. Тобто рідина без проблем заходить у піхву при контакті з водоймою
Я_и_моя_собака• 14 августа 2024
Фу, поэтому я брезгую вообще заходить в воду, где есть люди. Будь-то море, или бассейн тем более.
Я_и_моя_собака• 14 августа 2024
Ответ дляEmm11117
В морі хоча б не стояча вода, а басейни це рознощики зарази)
Ну не знаю. Я по этой причине на море уже 10 лет не была. Последние разы как-то старалась переступать через себя, а потом и вовсе перестала в воду заходить. Ну противно и все. Чьи-то промежности омываются и потом к тебе подплывают
Шиворот Навыворот• 14 августа 2024
Ответ дляEmm11117
Ага, он після змагань у Сені олімпійський чемпіон відправився до лікарні.
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ще й бомжі люблять митись у водоймах рано вранці, коли людей немає))) до речі
Катруся 777• 14 августа 2024
Так, на мою думку можна туди занести все що завгодно. Тому в річці і басейні не купаюсь. Це тут тема була нещодавно, про місячні, тампони і море, я казала що туди все заходить тому неможна, мені розповідали тут всі протилежне.
Так от, якщо вода інфікована і імунітет слабкий - то так, можна занести інфекцію. Мій лікар казав, що з морем трохи кращі справи, ніж з річкою і басейном - там дуже солона вода і трохи ці всі інфекції вбиваються.
Але мені здається, що все залежить від місцевого імунітету, якщо там все ок, присутні в достатній кількості корисні бактерії, які то все можуть нейтралізувати - то нічого не буде, але якщо і так часто проблеми, це говорить про слабкий місцевий імунітет, і що може щось вчепитися. Але це суто моя суб´єктивна думка, я не лікар
Королева спама• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А чоловіком не гидуєте? Він також був в інших людях 😅
Королева роз• 14 августа 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Плавать полезно
Дадосвидания• 14 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Сена и море - это принципиально разное
А бассейн же и хлорируют