Дую на вітер• 14 августа 2024
Букет из конфет актуально на 1 сентября?
Знаю, что все срезанные цветы на следующий день, а бывало и в тот же, оказываются на мусорнике. Кажется, неплохая альтернатива
Где тут 0?• 14 августа 2024
Ответ дляПампушОК
знаєте, моя дитина в цьому році йде в 11-й клас, я БК. За всі роки ніколи нічого окрім букету квітів від класу не купувала і не дарували діти на 1 вересня. Вважаю цього достатньо - чисто привітать. Не розумію цих цукерок, чашок, кави і т.і. на свята в школі.
То есть если вы не понимаете этого быть не должно? Всю жизнь учителю в школе дарили на 1 сентября, др, 8 марта конфеты, цветы итд. Что в этом плохого? Вот чисто интересно. У мужа есть брат, его жена учитель говорит даже коробки конфет на ДР не подарили. У нее в классе 34 ребенка, через одного обуй , одень, шнурки помоги завязать , сопли вытри,косы поправь , шапку завяжи. После работы приходит домой тетради проверяет, планы пишет до ночи , задрочки с проверками такие мама не горюй , каждый квартал надо писать работу которая проверяется на авторские права , зарплаты сейчас урезали. Говорит у них половина учителей уволилась , в том числе директор ( уехала на завод в Польшу работать и возвращаться не будет). Теперь учитывая как ценят их труд я их понимаю. Это же что должно в голове быть чтоб считать лишним подарить коробку конфет человеку который день изо дня за твоим ребенком следит..
ПампушОК• 14 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Не смішіть, школа то не дитячий садочок коли і вбуть-вдіть повинні і колискову заспівати. В школі це не входить в посадові обов´язки вчителя, тим бульше вчителя предметника чи класного керівника середньої чи старшої школи. І люди працюють за зарплату, в першу чергу. Мені на роботі ніхто з замовників подарунки на свята не робить. Плани, зошити - за це йде доплата, як і за класне керівництво. То вже питання інше - хто хоче той стрибає вище голови, хто ні - виконує свої посадові обов´язки і на тому все.
В мене син наступного року буде вступати в пед, мріє бути вчителем - і я вже зараз вчу, що ти йдеш працювати за покликанням і не повинен чекати від батьків/дітей якихось призентів. Це твій особистий вибір - мала зарплата, звіти і т.д. Ти сам обираєш і потім не плач і не чекай
Где тут 0?• 14 августа 2024
Ответ дляПампушОК
Дай Бог чтоб это было действительно его призванием и приносило удовольствие всю жизнь. Потому, что нервы мотать будут не только дети, но и руководство.
ПампушОК• 14 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
це мені відомо ) ми з чоловіком за освітою педагоги, працювала в освітньому закладі, за зарплату працювала. Тому і проти всіх лівих подарунків окрім квітів на свята. Не у всіх батьків є можливість і бажання здать вчителю на подарунок, а квіти - то милий призент