Дую на вітер• 14 августа 2024

Букет из конфет актуально на 1 сентября?

Знаю, что все срезанные цветы на следующий день, а бывало и в тот же, оказываются на мусорнике. Кажется, неплохая альтернатива
Оце так цабе• 14 августа 2024
На мій погляд краще з фруктів.

Подмигашка• 14 августа 2024
Ні, не варто таке купувати
автор Дую на вітер • 14 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Ні, не варто таке купувати
чому? В орхах всі підвіконня, ідеї закінчились)
Зубожиння• 14 августа 2024
А просто конфеты нельзя?)) надо именно букет?
Подмигашка• 14 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Тому що вся ця примітивщина у вигляді букета з чогось нікому не потрібна
Кучерявочка• 14 августа 2024
Если 1 сентября будет жара, то он растает
Кучерявочка• 14 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
На мій погляд краще з фруктів.
Или пекинскую капусту распушить и на палку нацепить

Синиця у спідниці• 14 августа 2024
Лучше купите конфеты не в букете.
Где тут 0?• 14 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
К конфетам что-то ещё предполагается. А так тут и букет и конфеты. У нас дарится обычно букет из цветов , конфеты и кофе. От класса. Но сейчас в другой школе и здесь вообще ничего учителю не покупают , сказали родители в выпускном классе подарят этого достаточно. А мне не удобно , но и против класса привалить одной с цветами не совсем уместно. Может куплю пачку Ферреро и ребенок подарит.
Подмигашка• 14 августа 2024
Ответ дляКучерявочка
І квітами зі шкарпеток і мила приправити, щоб уже точно в ціль )
Зубожиння• 14 августа 2024
Где тут 0?• 14 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
фото
Если учитель мужчина нормально )))
Зубожиння• 14 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Что еще за предполагается)))) а почему не колье бриллиантовое )))
Где тут 0?• 14 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
На колье этот учитель просто не тянет. А так у нас классная была наша. Очень видна разница когда пришлось перейти в другую школу.
ИграйМойГормон• 14 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
На мій погляд краще з фруктів.
З овочів
ПампушОК• 14 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
знаєте, моя дитина в цьому році йде в 11-й клас, я БК. За всі роки ніколи нічого окрім букету квітів від класу не купувала і не дарували діти на 1 вересня. Вважаю цього достатньо - чисто привітать. Не розумію цих цукерок, чашок, кави і т.і. на свята в школі.
Оце так цабе• 14 августа 2024
Ответ дляИграйМойГормон
З овочів
Ну раз так хочете, то спеціально для вас.
КрестьянинДиор• 14 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
букет из евро будет актуален всегда
ЛюбимаЯНЬ• 14 августа 2024
Гірше лише букет з ковбаси.

Директриссимо• 14 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
На мій погляд краще з фруктів.
Ковбаса, чіпси, сухарики з алко, краще такий букет.
ЛюбимаЯНЬ• 14 августа 2024
Ответ дляОце так цабе
Букет для консервації. Кропу не вистачає :)
Партизанка• 14 августа 2024
Нет. Автор. Я вообще этого не понимаю.
Плюс скорее всего, будт ещё довольно жарко, конфеты на жаре -такое...
Букеты из зефира, фруктов, ленточек, конфет, мыла- это очень сильно на любителя.
Оце так цабе• 14 августа 2024
Ответ дляДиректриссимо
Букети з фруктів вже давно не є чимось шокуючим і це те, що людині хоч якось корисно, на відміну від цукерок та отого сміття , що ви перечислили.
Оце так цабе• 14 августа 2024
Інша справа, що то дорого і можна не вгадати.
месяцкие• 14 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
фото
А пиво где в этом букете? Недоработан
Помаранчова душа• 14 августа 2024
Лучше из зефирок домашнего приготовления.
Кнопус• 14 августа 2024
Нащо ті букети? Зараз більшість вчителів просять краще задонатити, а не витрачатися на букети. Букети зараз не 100 гривень коштують. Декілька днів простоїть, якщо хороший і на смітник, а так — на корисну справу краще.
автор Дую на вітер • 14 августа 2024
Ответ дляКнопус
наша не просить задонатити, а любить коштовны подарунки, але наш БК не ведеться на її забаганки))
Кнопус• 14 августа 2024
Ответ дляДую на вітер
Балувана Галя) А у якому класі ваша дитина? Якщо ще випускний, то ок, а якщо прохідний, як кажуть, то таке. Багато хоче) Що раніше дарували, до речі?
іронічна антитеза• 14 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Не позорьтесь, пожалуйста.