Регионщица• 14 августа 2024
Де вдягти дуже худого підлітка?
Help! Підкажіть будь ласка де пошукати джинси, причому хоче джогери( не питайте чому саме їх, я сама не знаю) з дитячих розмірів які до 164-170 він виріс за зростом,а в дорослі його можна всунути в одну штанину🥴,бо худющій, як палка. Територіально ми в Києві, в пошуках поки безрезультатно,але може якісь онлайн магазини порадите ще, хто в темі. Бо через пару тижнів до школи,а жодних штанів ще не підібрали 😤Дякую!
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
хай сам себе вдягає, дайте 1000$
Дуже смішно!
Невгамовна• 14 августа 2024
Онлайн не для вас. Вам потрібно з приміркою, бо накупите штанів, а до школи не буде в чому ходити. Ви в магазинах нічого не наміряли, думаєте, що вгадаєте, купивши навмання?
Альфасамка• 14 августа 2024
Ответ дляРегионщица
Дуже смішно!
так шо проблема не в процесі, а у фінансах?
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
І в цьому також, все що було залишили в окупації
Маю натхнення• 14 августа 2024
НМ подивіться, cropp там своєму худому підлітку купляю. Але ж то всеодно треба міряти.
Я пані прохана...• 14 августа 2024
Ответ дляНевгамовна
Можна купувати онлайн, тільки вибирати магазини з обміном чи поверненням. Зараз ще ж є у НП функція безплатного повернення.
Якби дівчинка, то підказала б магазин у Хмельницькому онлайн.
У доньки стегна 86см, то не всяке хs підходить, це правда.
задумчивая мордочка• 14 августа 2024
Ходить по магазинах і міряє. Раніше купляла йому в Америці, там є лінії для таких худорлявих. Але зараз вже майже дорослий, вже не буде носити ’що мама купить’. З останнього - зміг собі підібрати щось в house і дещо в декатлоні купив (в цілому спортивне багато носить).
Невгамовна• 14 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Так до школи залишилось всього нічого. Поки доставка, поки повернення+повернення коштів і от вже вересень.
Зубожиння• 14 августа 2024
смотрите Bershka, Pull & Bear - там есть 32, 34 размеры, как раз на худых
Витворунка• 14 августа 2024
У резервед размеры до 170, и как раз на моего худого там что то найти можно было.
Сейчас уже рост 183. Тоже иногда проблема. Ещё подходили вещи с C&A, у них подростковая линейка до 182см
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Дякую. В резерві 170 вже в притик,багато что там брали останній рік
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так і цей типу доростий, а сам нічого підібрати не може
Ліньки гуглить• 14 августа 2024
Вчера своему худышке взяла в нью-йоркере джинсы. Там наверно подростковая ростовка была, размеры 26- 30. Обошли все магазины, ситуация как у вас. Мужское большое, детское - маленькое. Нужно что-то по середине.
Невгамовна• 14 августа 2024
Авторе, як варіант, пошукайте щось по ваших параметрах тут на кідстафі. Попросіть заміри, беріть з приміркою. На більшості НП зараз є примірочні.
задумчивая мордочка• 14 августа 2024
Ответ дляРегионщица
А, ну тут нам проще - мой знает, что хочет. Правда, наши финансовые возможности не всегда его удовлетворяют. Ну штош, говорят, фрустрация для подросткового возраста - это ок для правильного развития)
Пусть пробует, меряет. Не будет пробовать подбирать сам, так и не научится.
Шкварочка• 14 августа 2024
Ответ дляРегионщица
Підліткові розміри бувають до 176 см, навіть 182 трапляється з утяжкою. Шукайте C&A. Або чоловічий XS. Яку довжину джинсів шукаєте? У мого така сама проблема, але в цьому році трохи більш схожим на чоловіка стає, бо спортом почав займатись, зараз навіть чоловічий S іноді підходить, зріст 177см. Але костюми спортивні в C&A взяла, джинси також звідти є. H& m та Next вже по довжині не підходять.
Конотопська відьма• 14 августа 2024
Мой 165 и 45 кг, худой. Урбан плэнет(Украинский бюджетный, но качество норм) хорошо садится хс, с. Дёшево и сердито
Леди_в_ночи• 14 августа 2024
Соглашусь с Кундой , там до 182. У моего рост 180. Чиносы брала в школу в кунде, в талии большие и длинные оказались. Плохо сели. Джинсы там самые обычные, не модные.
Моему подошли зара самый маленький размер, берешка. Поняла, что все нужно мерить, хотя раньше заказывала так.
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляШкварочка
Дякую за пораду
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую
Шкварочка• 14 августа 2024
Ответ дляРегионщица
172 см і45 кг
На такий зріст ще можете знайти в Зарі та H&M. Вони на худеньких гарно сідають.
МатьЧасть• 14 августа 2024
Ответ дляРегионщица
172 см і45 кг
О,ще круче,ніж мій силач. В мене син 168 і 48 кг. Купити щось дуже тяжко. На випуск 9 клас насилу шось знайшла. Це Троєщина,ТЦ Район,магазин діскаунтер. Це сток, берете ремінь і їдете з сином міряти,без ременя нічого не тримається. Там купили чіноси і сорочки кежуал. Шорти купили в вайкікі дорослі найменший розмір,розпорола де резинка і зашила намертво шнурок,бо розвязується. Джинси звичайні купили в території мінімальних цін,там же і еластичний ремінь з резинок. Футболки з пуми,М.
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляМатьЧасть
Дякую! Ну хоч ви мене розумієте,як важко щоб сіло на такого) А то всі сміються і кажуть: чи і не проблема)
Регионщица
• 14 августа 2024
Ответ дляШкварочка
Дякую! Зара широка переважно завжди в поясі
Нічний дожор• 14 августа 2024
Автор, очень вас понимаю. Тот же вопрос. Послушаю. У вашего какой вес?