Бритоножка• 14 августа 2024
Разрешение на вывоз ребенка за границу
Подскажите пожалуйста, на данный момент нужно от отца разрешение, чтобы вывезти ребенка?
Секс-Бомба• 14 августа 2024
Каждый день по 5 тем
Надо только свидетельство о рождении взять с собой
Бритоножка
• 14 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
для чого ви створюєте ці теми щодня по кілька разів?
Лично я не сижу здесь постоянно и не слежу за темами, первый раз спросила, не нравится проходите мимо
Доктор Варвар• 14 августа 2024
Ні, якщо Ви біологічна мати, але мати з собою на кордоні паперове свідоцтво про народження дитини, або його нотаріально завірену копію. В понеділок отримала таку відповідь від ДПС.
Бритоножка
• 14 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую
Тумба-юмба• 14 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
ні, якщо записана матір´ю в свідоцтві про народження дитини.
біологічною може бути інша особа. таке трапляється. наприклад, при всиновленні. в такому разі біологічна мати не має правового зв´язку з дитиною і не може без дозволу законних представників супроводжувати дитину
Доктор Варвар• 14 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Процитувала ДПС, а ви вже фантазуйте на тему...))))
Тумба-юмба• 14 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
ну якщо вони не розрізняють біологчіних та юридичних батьків, то відповідь вам дала некомпетентна особа.
і найдіть протичірря або неточності в моєму дописі. ви з чимось незгодні?
Доктор Варвар• 14 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я ж написала - фантазуйте далі...
Тумба-юмба• 14 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Я ж написала - фантазуйте далі...
я питаю - з чим ви незгодні?
якщо дитина всиновлена, може біологічна мати виїхати з дитиною без дозволу всиновителів?
Доктор Варвар• 14 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
я питаю - з чим ви незгодні?
Вам скучно, займіться чимось корисним. В кого специфівка, той знає, що робити. В автора стандартна ситуація, до чого ваші фантазії на тему, якби та що, та як?
Тумба-юмба• 14 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Не фантазії, а точне визначення термінів.
Нічого вдягти• 14 августа 2024
Нет, ездили мес тому через кучу границ не спрашивали ни у нас, ни там.
БезникаЯ• 14 августа 2024
Ответ дляБритоножка
Архивом можно воспользоваться