КонхфЭдкаТузик• 14 августа 2024
Потрібна порада кадровика чи бухгалтера. Основне місце роботи/сумісництво
Чи видно на основному місці роботи працевлаштування, що людина пропрацює ще за сумісництвом. Обидва місця офіційно.
На основному місці досить скромна зарплата і є можливість ще влаштуватися на 0,5 за сумісництвом.
Але не хочу, щоб на основному місці знали, бо такого не люблять. Хоч і інтереси не перетинаються
Все возможно• 14 августа 2024
На основному місці так просто не дізнаються. Хіба влаштовуєтесь в держ установу яка требує довідки про місце роботи. І, можу помилятись, але обмеження в 1.5 ставки сумарне діє для держ установ. Для бізнесу, по моїм спостереженням, ніхто уваги на це не звертає.
Точу ляси• 14 августа 2024
Ответ дляМуууумие
можуть дізнатися у разі відкриття лікарняного
Каким образом? Не выдумывайте то, чего нет. На основном месте работы виден только один больничный.
Автор, если вы по основному месту работы не предоставите справки ок5 или ок7, ну или кто то не расскажет им, то сами они не узнают о совместительстве
Муууумие• 14 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Нагадаємо, особливістю е-лікарняних сумісників є те, що в роботодавців за сумісництвом відображається не е-лікарняний безпосередньо, а його цифрова копія. Вона відрізняється від оригінального документу порядковим номером копії, який додається до унікального номеру е-лікарняного після знаку крапки: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х.1. Якщо в працівника декілька роботодавців за сумісництвом, цифра після крапки буде зростати за порядком (.2 і далі).
Муууумие• 14 августа 2024
в кабінеті роботодавця підтягуються лікарняні працівників і по унікальному номеру видно, що людина має ще роботу за сумісництвом.
у нас не оплачують лікарняні сумісникам,
Точу ляси• 14 августа 2024
Ответ дляМуууумие
И что? Причем тут то, что отображается у совместителей? За основным местом работы виден один больничный, так сказать оригинал без цифр после точки. Каким образом работодатель по основному месту работы может зайти в электронный кабинет других предприятий, где сотрудник работает по совместительству и увидеть там копии этого больничного с 1 или 2 после точки? Вы хоть бы думали, что пишете.
Точу ляси• 14 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Ну так правильно, вы видите больничные своих совместителей. А если основные сотрудники работают ещё где то по совместительству, то вы никак этого не увидите в своем электронном кабинете.
Гидроусилитель руля• 14 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Так це видно на тому місці роботи, де працює за сумісництвом, на основному не видно, не вигадуйте.